تلاشی باور نکردنی؛ بکسل یک کامیون به وسیله هوندا پریلود + فیلم

6 / تیر / 1397 - 11:00
در ویدئوی فوق شما یک هوندا پریلود 4 سیلندر اسپرت مشاهده می کنید که یک کامیون نسبتا سنگین را به دنبال خود می کشد.
اطلاعات زیادی از این ویدئو در دسترس نیست. تنها اطلاعاتی که در دسترس است مربوط به کانال یوتیوبی است که ویدئوی مذکور را بارگزاری کرده است.
همانطور که مشاهده می کنید در ابتدا به نظر می رسد که کامیونی در کنار خیابان به دلیل مشکلی متوقف شده است. سپس یک خودروی هوندا پریلود این کامیون را بکسل می کند.
هرچند که در توضیحات ویدئو گفته شده که برای هوندای مذکور هیچ گونه مشکلی به وجود نیامده اما کاملا در انتهای فیلم مشخص است که این کوپه اسپرت توانایی حرکت خود را از دست داده و متوقف می شود.
به نظر می رسد که دودی که از جلوی خودرو بلند می شود مربوط به تایرها نبوده و از زیر کاپوت خارج می شود.
احتمالا حتی اگر این خودرو قادر باشد همچنان به حرکت ادامه بدهد در آینده ای نزدیک مالک آن باید هزینه زیادی را صرف تعمیرات کند.
پنجمین نسل از هوندا پریلود به هیچ عنوان وسیله نقلیه مناسبی برای یدک کشی آن هم یدک کشی یک کامیون نیمه سنگین نیست.
نمونه هایی از این خودرو که در امریکای شمالی یافت می شوند به یک موتور 4 سیلندر 2.2 لیتری مجهز بوده که قادر است 195 اسب بخار قدرت را تولید کند.
البته نمونه های اولیه این خودرو که بین سال های 1999تا 2001 تولید شدند به یک جعبه دنده 5 سرعته دستی مجهز بودند. به علاوه قدرت موتور این نمونه ها 200 اسب بخار بود.
فارغ از سال تولیدی هوندا پریلود، تمامی نسخه های تولیدی این خودرو از گشتاور 212 نیوتن متری برخوردار می باشند.
با توجه به مشخصات گفته شده بکسل کردن یک کامیون نیمه سنگین به وسیله این خودرو اصلا ایده جالبی به نظر نمی رسد و احتمالا انجام این فعل مشکلات و تعمیرات فراوانی را برای خودرو به موتور هوندا می آورد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران