فیلم تبلیغاتی نمایش قابلیت های آفرودی رنو داستر 2018

4 / تیر / 1397 - 20:30
نسل دوم داچیا داستر در سال 2018 در نمایشگاه خودروی فرانکفورت معرفی شد. طول این مدل جدید مانند نسل قبلی است و به صورت استاندارد یک خودروی 5 نفره است. نسل دوم داستر بر اساس همان پلتفرم نسل اول یعنی B0 ساخته می شود. طول داستر جدید 4341 میلی متر است که تنها 5 سانتی متر کمتر از نیسان قشقایی است.
این خودرو مجهز به موتورهای بنزینی 1.6 لیتری با قدرت های 105 تا 115 اسب بخار، 1.2 لیتری توربو TCe با 90 تا 125 اسب بخار قدرت و 2.0 لیتری تنفس طبیعی با 135 اسب بخار قدرت است. علاوه بر این موتور دیزل 1.5 لیتری dCi رنو با قدرت های 85 تا 110 اسب بخار نیز روی این خودرو نصب می شود. نسل دوم داستر با گیربکس های 5 دنده دستی و 6 دنده اتوماتیک به فروش می رسد.
داستر برای سال 2018 از ظاهری به روز شده و امکانات بیشتر برخوردار می شود. داستر هنوز هم با سیستم های انتقال قدرت دیفرانسیل جلو و دو دیفرانسیل به بازار ارائه می شود. گران ترین مدل داستر مدل پرستیژ آن است که از امکانات لوکسی برخوردار است که معمولا در خودروهایی با دو برابر قیمت آن یافت می شوند. داستر جدید عایق بندی صوتی بهتری دارد و اکنون در سرعت 60 مایل در ساعت صدای بسیار کمتری به کابین آن نفوذ می کند.
داستر هنوز ارزان ترین کراس اوور بازار بریتانیا محسوب می شود ولی بارزترین ویژگی این کراس اوور کوچک قابلیت های آفرودی مدل های دو دیفرانسیل آن است که نسبت به قیمتی که دارد یک آفرودر قابل توجه است.
در این فیلم قابلیت های آفرودی داچیا داستر 2018 را مشاهده می کنید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران