با جدیدترین مدل AMG مرسدس C کلاس آشنا شوید + فیلم

6 / تیر / 1397 - 20:30
مرسدس C کلاس به تازگی از یک به روز رسانی میان دوره ای برخوردار شده است. حدود 6500 قطعه در این خودرو جدید هستند که به عبارتی می توان گفت حدود 50 درصد خودرو نو شده است. البته بیشتر این اجزای جدید مربوط به موتورهای جدید هستند.
مرسدس C43 AMG جدید همچنان مجهز به موتور V6 3.0 لیتری است که اکنون از دو توربوشارژر بزرگتر برخوردار شده است که باعث افزایش قدرت به میزان 23 اسب بخار می شود که در مجموع قدرت این خودرو را به 385 اسب بخار می رساند.
نسخه دو دیفرانسیل C43 با این موتور می تواند در عرض 4.7 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت آن مانند قبل روی 250 کیلومتر در ساعت محدود شده است.
بیشتر مشتریان C43 به تازگی با AMG آشنا شده اند. AMG با تولید این مدل مشتریانی را هدف قرار داده است که دنبال مدل پر قدرت و لاستیک دودکن C63 نیستند! البته مدل جدید C43 با جلوپنجره شبیه C63 و اصلاحاتی در طراحی سعی می کند از C63 تقلید کند.
با وجود اینکه موتور V6 این خودرو مجهز به دو عدد توربوشارژر است ولی با افزایش دور موتور خیلی یکنواخت دور می گیرد و در واقع خودروی توربوشارژی است که تظاهر به تنفس طبیعی بودن می کند. این موتور قدرت کافی برای سبقت گیری های سریع را دارد.
مرسدس C43 به صورت استاندارد با گیربکس 9 دنده اتوماتیک ارائه می شود ولی اگر تمایل به تعویض دنده ها به صورت دستی دارید می توانید از شیفترهای پشت فرمان استفاده کنید.
در این فیلم با مرسدس C43 AMG جدید بیشتر آشنا می شوید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران