نبرد تمام آمریکایی؛ کلکسیونی جذاب از مسابقات درگ ریس + فیلم

24 / تیر / 1397 - 11:00
در این ویدئو درگ ریسی بین مدل های جدید و قدیمی خودروهای عضلانی دوج دیمن، هلکت، شورولت کامارو ZL1 جدید، دوج چارجر، شورولت نوآ، شورولت چول، فورد شلبی gt500، موستانگ کلاسیک و کامارا SS را مشاهده می کنید.
مدل 2018 دوج دیمن از پیشرانهٔ 6.2 لیتری V8 سوپرشارژ 707 اسب بخار هلکت تأمین می‌شود اما با ایجاد تغییراتی در این موتور قدرت آن به رقم فوق‌العادهٔ 840 اسب بخار رسیده است.
ارتقاء و افزایش توان موتور این خودرو موجب ارائه عملکرد واقعاً فوق‌العاده‌ای در یک خط مستقیم شده است به‌گونه‌ای که چلنجر دیمن ظرف تنها 2.3 ثانیه از صفر به سرعت 100 کیلومتر رسیده و مسافت 400 متر را هم در 9.65 ثانیه با سرعت 225 کیلومتر در ساعت طی می‌کند.
همانند هلکت، دیمن هم دارای دو سوئیچ است که یکی قدرت را روی 500 اسب بخار و دومی بر روی 808 اسب بخار محدود می‌کند. سپس از طریق یک ماجول کنترلی می‌توان کل 840 اسب بخار را آزاد کرد. این نیروی ویرانگر از طریق نسخه بروز شده همان گیربکس هشت سرعته اتوماتیک تورکفلایت انتقال پیدا می‌کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران