هیجان رالی را فراموش کنید؛ تاخت و تاز اتوبوس دیوانه در مسیر شهری + فیلم

26 / تیر / 1397 - 11:00
به تازگی ویدئویی در اینترنت منتشر شده که یک اتوبوس دیوانه را نشان می دهد. اتوبوس مذکور بدون رعایت کردن نکات ایمنی و کاملا غیرقانونی با سرعت زیاد در جاده های حومه یک شهر و درون آن در حال حرکت است.
وسیله نقلیه دیگری در حال فیلم برداری از این اتوبوس بوده و پا به پای آن حرکت می کند. راننده اتوبوس یک کلاه ایمنی به سر گذاشته  و به نظر می رسد که غیر از او هیچ مسافر دیگری در اتوبوس حضور ندارد. هرچند که راننده کاملا مسلط به نظر می رسد ولی در صحنه های از فیلم مشاهده می شود که قسمت انتهایی اتوبوس مذکور دچار لغزش می شود.
در طول مدت ویدئو اتوبوس از خیابان هایی عبور می کند که با توجه به خودروهای پارک شده، خیابان های عادی شهر و حومه آن به نظر رسیده و با این اوصاف هر لحظه احتمال رخ دادن یک حادثه خطرناک وجود دارد.
مهارت بسیار زیادی لازم است تا شما بتوانید در چنین جاده های باریک یک طرفه و خیسی چنین اتوبوسی را به حرکت درآورید. آن هم حرکت های مارپیچ و پر سرعت.
نظرات
 
 
 
آرا 1397/4/26
اتوبوس رو ولش کن جاده رو بچسب عجب جاده ایه معرکه هستش. عجب طبیعتی داره خیلی حال کردم.
آرششش 1397/4/26
ااا یادش بخیر ، ایکاروس ، از یه کابینش بود تا سه کابین ، چقدر سگ جون و پر سر و صدا بودن ، همیشه هم پر از مسافر ، غولی بودن واسه خودشون
یه پسر 1397/4/26
بابا این چیزا که لوس بازیه
شما یه سر به اتوبوسای شرکت واحد مخصوصا وقتی تایم اخرشونه نگاه کن :)))
احسان 1397/4/26
اگر میخواین ۵ دقیقه از عمرتون و حجم اینترنت تون رو هدر کنید ویدیو رو ببینید، هیچ نکته خاصی نداره، اتوبوس داخل یه جاده جنگلی که بستنش با سرعت نه چندان زیاد حرکت میکنه هیچ جا هم منحرف نمیشه.