رقابت درگ شورولت کامارو ZL1 در برابر فورد موستانگ GT350+ فیلم

28 / تیر / 1397 - 11:00
هر کسی که اطلاعات کمی از خودروهای شورولت کامارو ZL1 نسخه 2018 و فورد موستانگ شلبی GT350 2018 داشته باشد، می داند که رقابت درگ این دو خودرو می تواند شگفت انگیز باشد.
خروجی موتور 6.2 لیتری 8 سیلندر کامارو 650 اسب بخار قدرت و 881 نیوتون متر گشتاور است که به نفع این خودروست چرا که شلبی GT350 به یکی از بهترین موتورهای تنفس طبیعی با مشخصات 5.2 لیتر حجم، 8 عدد سیلندر خورجینی، 526 اسب بخار قدرت و 581 نیوتن متر گشتاور مجهز است.
هرچند توصیه می شود ویدئوی مسابقه این دو خودروی را مشاهده کنید اما اگر میخواهید بدون معطلی از نتیجه این رقابت آگاه شوید بهتر بدانید که نتیجه مسابقه هم برتری کامارو تایید می کند. در پیست نیز هیچ چیزی به نفع موستانگ نیست.
خبر خوب این است که فورد قصد دارد به زودی از نسخه 700 اسب بخاری شلبی رونمایی کند و آن زمان باید دید که آیا کامارو ZL1 بازهم توانایی شکست این خودرو را دارد یا خیر؟
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران