تیزر تبلیغاتی جالب رکودشکنی بی ام و M2 کامپتیشن با لیزر

10 / مرداد / 1397 - 20:30
اوایل ماه جولای بی ام و تیزری از M2 کامپتیشن منتشر کرد که در آن این خودرو سعی داشت نوعی رکورد را بشکند. اکنون تیزر کامل این ثبت رکورد منتشر شده است. اگر در تعجب هستید که دلیل نصب لیزر روی جلو پنجره M2 چیست باید گفت که این لیزر برای ترکاندن بالن ها است که رکورد قبلی آن متعلق به یک انسان بوده است. بی ام و M2 باید این رکورد را بشکند یعنی باید بیش از 63 بالن را در 60 ثانیه بترکاند.
بی ام و M2 کامپتیشن موفق می شود در مدت 60 ثانیه 79 بالن را بترکاند بنابراین به راحتی رکورد قبلی را شکست می دهد که یک دستاورد شگفت انگیز برای این خودروی 405 اسبی است.
در واقع هدف از حرکات نمایشی در این فیلم این است که انعطاف پذیری و چابکی M2 را به بیننده ثابت کند. با وجودی که وزن این خودرو با گیربکس دنده ای 1632 و با گیربکس اتوماتیک 1658 کیلوگرم است ولی به لطف موتور توئین توربوی آن که برگرفته از مدل M4 است در پیچ ها بسیار سریع عمل می کند.
این ثبت رکورد در محلی که ظاهرا یک انبار قدیمی است در منطقه بدفورد بریتانیا انجام شده است. فروش M2 کامپتیشن هم اکنون در بازار امریکا شروع شده و قیمت آن از 58.900 دلار شروع می شود ولی اگر امکانات کامل را برای این خودرو سفارش دهید قیمت آن به 67.120 دلار می رسد. با این قیمت از پکیج M Driver، گیربکس دابل کلاچ اتوماتیک و پکیج Executive بهره مند می شوید.
علاوه بر این، بی ام و در ماه ژانویه یک رکورد دریفت با M5 جدید ثبت کرد زیرا این خودرو موفق شد 374 کیلومتر بدون وقفه به دریفت زدن خود ادامه دهد و در حین دریفت 5 بار سوخت گیری کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران