رکورد جدید مک لارن 720S در پیست Magny Cours در فرانسه + فیلم

11 / مرداد / 1397 - 20:30
این فیلم درباره جریان یک رکوردشکنی جدید است. البته این رکورد مربوط به پیست نوربرگ رینگ یا فرنکورشمس نیست بلکه پیست کوچکی در فرانسه است که از زمان مسابقه گرند پریکس سال 2008 تاکنون رویداد مهمی در آن برگزار نشده است.
جریان از این قرار است که مک لارن 720S با رانندگی راننده حرفه ای Romain Monti، در پیست Magny Cours در مرکز فرانسه یک رکورد غیر رسمی جدید در کلاس سوپر اسپرت های تولید سری ثبت کرده است. این راننده در مسابقات Blancpain GT و French GT4 شرکت می کند و قبلا در مسابقات پورشه کررا کاپ و مزراتی Trofeo نیز شرکت کرده است.
مک لارن 720S این پیست 4.4 کیلومتری را با زمان 1 دقیقه و 47.05 ثانیه طی کرد که تقریبا 1 ثانیه سریعتر از لامبورگینی اوراکان پرفورمنته و مک لارن 675LT است. این فیلم مربوط به این ثبت رکورد است.
مک لارن 720S سال گذشته به عنوان جانشین 650S و مدل فوق اسپرت 675LT معرفی شد. این خودرو از همان موتور V8 با حجم 4.0 لیتر که در مدل های دیگر مک لارن نصب شده استفاده می کند با این تفاوت که در این مدل 710 اسب بخار قدرت و 770 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. شتاب 0 تا 100 کیلومتر این خودرو 2.9 ثانیه و حداکثر سرعت آن 341 کیلومتر در ساعت اعلام شده است.
مک لارن 720S نه تنها در مسیر مستقیم خودروی بسیار سریعی است بلکه در پیست نیز خودروی بسیار توانمندی است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران