دریفت جذاب تویوتا GT86 با موتور تقویت شده تویوتا سوپرا + فیلم

12 / مرداد / 1397 - 20:30
مهارت تویوتا GT86 در دریفت همواره یکی از دلایل محبوبیت این خودروی اسپرت کوچک بوده است بنابراین نمی توان این نمونه خاص را نادیده گرفت. اما قبل از اینکه دریفت زدن آن در یکی از پیست های آلمان را ببینیم علت خاص بودن آن را توضیح می دهیم.
موتور تنفس طبیعی 2.0 لیتری 4 سیلندر باکسر این خودرو با موتور توربوشارژ تویوتا سوپرا تعویض شده و با تیونینگ قدرت آن به 700 اسب بخار رسیده است.
مسلما در چنین پروژه عظیمی ارتقای موارد دیگر نیز ضروری است مانند گیربکس جدید و ارتقای سیستم تعلیق و ترمزها. با توجه به اینکه دریفت هدف اصلی این پروژه است، این GT86 مجهز به ترمز دستی هیدرولیکی نیز است.
کابین این خودرو سبک سازی شده و از یک صفحه پشت آمپر دیجیتال جدید برخوردار شده است تا اطلاعات لازم را در اختیار راننده بگذارد. غربیلک فرمان مسابقه ای، دکمه های جدید روی داشبورد، صندلی های مسابقه ای و میله واژگونی از جنس فیبرکربن از دیگر تجهیزات اضافی این GT86 هستند.
این GT86 محصول MPS Engineering است. کاپوت فیبرکربنی مجهز به سیستم باز شدن سریع، گلگیرهای پهن تر با پیچ های نمایان در هر 4 گوشه خودرو، اسپلیتر جدید جلو و باله بزرگ عقب ظاهر این خودرو را خشن تر کرده اند.
در وبسایت این تیونر موارد مختلفی برای ارتقای عملکرد GT86 و سوبارو BRZ وجود دارد. به جز تعویض موتور، سنگین ترین تقویتی که این تیونر انجام می دهد این است که با توربو کردن و ارتقای اجزای فنی داخل موتور، قدرت موتور استاندارد GT86 را به بیش از 500 اسب بخار می رساند.
نظرات
 
 
 
امین 1397/5/12
زندگی من به دو قسمت مهم تقسیم میشه. روزهای روشنی که gt داشتم و روزهای تاریک.روزهای روشن خداحافظ...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران