رسانه ملی؛ پیش‌فروش‌های پرشین پارس و شکایات مردم

15 / مرداد / 1397 - 13:00
دیروز در رسانه ملی، از جمله اخبار 20:30 و یا اخبار شبانگاهی شبکه سه سیما، فیلمی از شکایت مردم از خریدهای لیزینگی منتشر شد که بعد از ماه ها، متاسفانه نه خبری از پول است و نه خبری از خودرو! اتفاقی که بارها در ماه های گذشته تکرار شده و باز هم شاهد آن هستیم. حتی رسانه ملی نیز در مورد همین شرکت ها چند ماه پیش نیز گزارش هایی را منتشر کرده بود. در این گزارش مشخصاً از اسم شرکت خصوصی لیزینگی نیز نام برده شده است. در بالا می توانید فیلم کامل این گزارش را مشاهده کنید.
حال در این میان دو سوال مطرح است. با وجود انتشار چنین گزارش‌هایی از رسانه ملی، چطور این شرکت‌ها کماکان در حال فعالیت هستند؟ و سوال دوم اینکه چرا با وجود چنین اطلاع‌رسانی‌هایی آن هم از رسانه ملی کشور باز هم بعضی مردم برای خرید خودرو به این شرکت‌ها رجوع می‌کنند؟
نظرات
 
 
 
mehrdad 1397/5/15
خاک بر سرمون با این مملکت بی قانون
طرف پولشو داده ماشین نگرفته کتکم خورده
مهدی 1397/5/15
اقا اینکه ک شرکت خصوصی بوده شما چرا نمیایید وضعیت مشتریهای ایرانخودرو و سایپا را بررسی کنید که الان چندین ماه از تکمیل وجه و تاریخ تحویل خودرو گذشته ولی این دو شرکت بزرگ نیمه دولتی با احتکار خودرو حاضر به تحویل خودروها و پاسخگویی به مشتریان نیست. چرا خودروسازان داخلی حاضر به عرضه خودرو در داخل کشور نیستند؟ چرا تخلف چند موردی یک شرکت لیزینگ را رسانه ای می کنید و به دنبال احقاق حق مشتریان هستید و تخلف بسیار بزرگ ایرانخودر . سایپا را نادیده می گیرید؟
amir 1397/5/15
رییس هییت مدیره، مدیر عامل و اعضای هییت مدیره شرکت پرشین پارس که باید اعدام بشن چون به دستور ایشان این تخلفات صورت گرفته و در جامعه هرج و مرج ایجاد کرده. اما کارمنهایی که قراردادها را با مردم بینوا تنظیم میکردند و وعده سرخرمن میدادند هم جزبء مقصران و همان حرام‏خوارن محسوب میشوند و باید به اشد مجازات محکوم شوند.
البته افسوس که قوه قضاییه کماکان حرکت لاک پشتی خود را دارد و چه بسا تطمیع هم شده باشند
Mahyar 1397/5/15
خیلی ها مثل من اصلا تلوزیون نمیبینن و خبردار نمیشن ممکن بود من این خبر رو تو سایت شما هم نبینم و ندونسته برم ثبت نام کنم اما اینکه چرا این شرکت ها رو جلوی فعالیتشون رو نمیگیرن واقعا جای سواله آیا دستشون با مسئولین تو یه کاسه هست؟
حسین خلیل زاده 1397/5/22
سلام اینکه چرا ثبت نام کردیم که یه رفیق نا رفیق که از مسئولین شرکت سایپا بود این شرکت را معرفی کرد که فقط ثبت نام کنم و ماشین بهم تحویل بدن اما متاسفانه یه برنامه از پیش طراحی شده بود که برای اعتمادی که کردم فقط خودم را مقصر میدونم و بس حالا کجا و چگونه میتونیم حداقل شکایت بکنم را لطفاً راهنمایی کنید و مالبخاتگان را شماتت نفرمائید خواهشاً ما هم پول مون را خوردن و هم مورد استیضا قرار میدنمون این جماعت که مالباخته هستن چوب صداقت و سالمی خودشون را خوردن حداقل بذارید بخشی از مردم جامعه توی این شرایط سخت روزمرگی ساده و سالم بمونن کمک کنید چگونه شکایت را مطرح کنیم لطفاً

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران