تیزر تبلیغاتی آزمایشات استقامت بی ام و X7 در شرایط سخت + فیلم

28 / مرداد / 1397 - 20:30
بی ام و یک فیلم تبلیغاتی منتشر کرده است که در آن مدل X7 را در حال گذراندن آزمایش استقامت در شرایط بسیار سخت نشان می دهد. این خودرو که قرار است مدتی بعد در سال 2018 معرفی شود در فرآیند طولانی توسعه، در معرض چندین آزمایش قرار گرفته است. طبق گفته بی ام و این خودرو در کشور سوئد در آب و هوای برفی و زمین های یخ زده (مشابه قطب شمال) مورد آزمایش قرار گرفت.
با توجه به اینکه این خودرو خریدارانی از کشورهای مختلف خواهد داشت، بی ام و مدل X7 را به کشور آفریقا نیز برد تا آزمون های استقامت را با پیمودن مسافت های طولانی در جاده های خاکی در صحرا پشت سر بگذارد. البته بسیاری از خریداران X7 در گرما و سرمای شدید زندگی نمی کنند بنابراین مهندسان بی ام و آزمایشات فراوانی در شرایط رانندگی شهری با این خودرو انجام دادند که شامل حرکت و توقف مکرر در ترافیک شدید و حرکت در بزرگراه است. علاوه بر این، مهندسان بی ام و توانایی X7 در مواجهه با سطوح و آسفالت های مختلف و جاده های پر پیچ و خم را مورد آزمایش قرار دادند.
طبق گفته بی ام و نتایج این آزمایشات ثابت می کند که X7 عملکرد آفرودی شگفت انگیز و قابلیت های دینامیکی فوق العاده ای دارد.
با توجه به اینکه X7 تا حد زیادی بر اساس X5 جدید مدل 2019 ساخته خواهد شد، می توان پیش بینی کرد که از موتورهای مشابهی در هر دو مدل استفاده شود که بیانگر این موضوع است که X7 با موتور 6 سیلندر خطی 3.0 لیتری توربوشارژ با قدرت 340 اسب بخار و موتور 4.4 لیتری توئین توربو V8 با قدرت 462 اسب بخار نیز عرضه خواهد شد. شایعاتی درباره تولید یک نسخه اسپرت از X7 با موتور M850i نیز وجود دارد که 530 اسب بخار قدرت و 750 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.
احتمال نصب پیشرانه های پلاگین هایبرید و دیزلی نیز برای X7 وجود دارد. احتمالا موتور پایه دیزلی این خودرو یک موتور 3.0 لیتری 6 سیلندر با قدرت 265 اسب بخار و گشتاور 620 نیوتن متر خواهد بود و احتمال دارد یک موتور 3.0 لیتری 6 سیلندر دیزلی با 4 توربوشارژر که 400 اسب بخار قدرت و 760 نیوتن متر گشتاور تولید می کند نیز در این SUV نصب شود.
طبق گفته بی ام و این خودرو در پایان سال 2018 رونمایی خواهد شد و به همین دلیل پیش بینی می شود X7 در نمایشگاه خودروی لوس آنجلس در ماه نوامبر رونمایی شود.
نظرات
 
 
 
اسکالید 1397/5/29
آره آفرود با بی ام و !!! بعد هر آفرود باید هزاران دلار خرجش کرد
بی ام و هست دیگه
offroad-onroad 1397/5/30
بی ام و هست دیگه؟!!! یه مشت مزخرف می نویسین! اگه X7 برای آفرود ساخته شده باشه مسلما تو آفرودم هیچیش نمیشه. یه جوری میگه هست دیکه انگار داره درباره لیفان صحبت میکنه! این همه بی ام و با کارکرد بالا رو نمی بینن هنوز مثل روز اولشون هستن.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران