تیزر تبلیغاتی دریفت زدن لکسوس LC500 در پارکینگ طبقاتی + فیلم

31 / مرداد / 1397 - 20:30
لکسوس در آخرین فیلم تبلیغاتی خود سمفونی شگفت انگیز لکسوس LC500 کوپه را به نمایش می گذارد. این فیلم که در ساعت 2 نیمه شب در پارکینگ طبقاتی Cabot Circus در شهر بریستول در انگلیس ضبط شده است، اثر انعکاس صدا در سالن کنسرت را نمایش می دهد.
این خودرو مجهز به یک دستگاه تولید صدا در مسیر ورودی هوا به موتور و سوپاپ های اضافی در قسمت جلوی منبع صدا خفه کن اصلی اگزوز مجهز شده است که با هر بار استفاده از پدال گاز باز و بسته می شوند. تمام این عوامل دست به دست هم می دهند تا این خودروی اسپرت ژاپنی صدای بسیار منحصر به فردی تولید کند.
لکسوس برای تهیه این فیلم سوئیچ لکسوس LC500 را به مارک هیگینز داد که هم راننده حرکات نمایشی است و هم سه بار در رالی بریتانیا قهرمان شده است. هیگینز 467 اسب بخار قدرت و 527 نیوتن متر گشتاور تولید شده توسط این موتور 5.0 لیتری تنفس طبیعی V8 را آزاد کرد و گهگاهی دور موتور آن را به خط قرمز (7300 دور در دقیقه) رساند!
طبق گفته لکسوس هنگامی که این خودرو بین ستون های این پارکینگ طبقاتی در حال دریفت زدن بود صدای فریاد موتور آن با صدای جیغ تایرهای آن که میشلین سوپر اسپرت هستند هماهنگ بود.
هیگینز تحت تاثیر لکسوس LC500 قرار گرفت و گفت:
« این خودرو تمام آنچه که از یک خودروی لوکس انتظار دارید را در اختیار شما می گذارد و در عین حال رانندگی با آن نیز لذت بخش است. صدایی که این خودرو در ساعت 2 نیمه شب در این پارکینگ تولید می کرد شگفت انگیز بود و انگار در تمام شهر بریستول طنین افکنده بود. لکسوس LC500 خودرویی است که از رانندگی روزمره با آن بسیار لذت می برم. »
خودروی مفهومی جذاب لکسوس LF-LC پیش نمایشی از لکسوس LC500 بود. لکسوس LC500 در نمایشگاه خودروی دیترویت در سال 2016 معرفی شد. این کوپه اسپرت بر اساس پلتفرم GA-L لکسوس ساخته شده است و شتاب 0 تا 96 کیلومتر آن کمتر از 4.5 ثانیه است. قیمت پایه لکسوس LC500 در ایالات متحده 92 هزار دلار است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران