اولین تیزر تبلیغاتی رسمی بی ام و Z4 جدید + فیلم

10 / شهریور / 1397 - 20:30
با اینکه مدت زیادی طول کشید ولی بی ام و اکنون سه تیزر تبلیغاتی از بی ام و Z4 جدید منتشر کرده است که با دیدن آنها می توان نگاه دقیقتری به مدل جدید Z4 انداخت. در این فیلم Z4 M40i با سقف چرمی و رنگ خاکستری منجمد نمایش داده می شود. البته رنگ نارنجی متالیک زیباتر است زیرا خطوط بدنه جذاب این خودرو با رنگ نارنجی بهتر نمایان می شود و تضاد زیبایی با سقف مشکی آن ایجاد می کند. با اینکه Z4 به اندازه مدل مفهومی خود جذاب نیست ولی بیشتر از دیگر مدل های بی ام و، طرح مدل مفهومی خود را حفظ کرده است. یک مدل کوپه از Z4 جدید با سقف فلزی ثابت نیز گزینه بسیار خوبی است ولی برخلاف شایعات پیشین احتمالا چنین مدلی تولید نخواهد شد.
مدل های اروپایی بی ام و Z4 جدید با موتور 3.0 لیتری 335 اسب بخار قدرت دارند. در اطلاعیه رسمی بی ام و قدرت نسخه های مخصوص بازار امریکا اعلام نشده ولی قدرت نسخه First Edition در این اطلاعیه 382 اسب بخار و گشتاور آن 500 نیوتن متر اعلام شده است. هر دو مدل 30i و M40i فقط با گیربکس 8 دنده اتوماتیک ارائه می شوند. با توجه به اینکه قوانین آلایندگی جدید WLTP اروپا قدرت خودروهای اروپایی را محدود کرده است، احتمالا نسخه امریکایی ‌Z4 قویتر از نمونه اروپایی آن خواهد بود. نسخه First Edition بی ام و Z4 علاوه بر موتور پرقدرت از ضربه گیرهای تطبیقی، دیسک ترمزهای اسپرت M و دیفرانسیل عقب با کنترل الکترونیکی برخوردار می شود. مدل جدید Z4 از تقسیم وزن 50/50 در محور جلو و عقب برخوردار است. بی ام و Z4 جدید کابین پیشرفته ای دارد که از صفحه نمایش Head-Up، صفحه پشت آمپر دیجیتال، صفحه نمایش عریض برای سیستم سرگرمی و یک صفحه نمایش کوچک برای خواندن اطلاعات مربوط به سیستم تهویه برخوردار است. در کنسول وسط دکمه هایی برای انتخاب حالت رانندگی، دسته دنده و یک دکمه مدور برای کنترل سیستم سرگرمی وجود دارد.
در این فیلم صحنه های زیبا از رانندگی با Z4 را می بینید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران