تجربه سرعت و قدرت مک لارن 720S در پیست نوربرگ رینگ از دید سرنشین کناری + فیلم

11 / شهریور / 1397 - 20:30
شاید با ورود مدل های جدید لامبورگینی و بوگاتی مدتی تب و تاب مک لارن 720S خوابیده باشد اما هیچکس نمی تواند منکر قدرت و شتاب این هیولای انگلیسی شود. اگر شک دارید این فیلم را تماشا کنید که درباره رانندگی سریع با این خودرو در پیست نوربرگ رینگ است.
با توجه به اینکه سرنشین این مک لارن اولین بار پیست نوربرگ رینگ را تجربه می کند سکوت او طبیعی است زیرا داخل یکی از سریعترین سوپر اسپرتهای جهان نشسته است که مسیر هولناک ترین پیست جهان را طی می کند! مک لارن 720S طی این دور پیست اعداد شگفت انگیزی را ثبت کرد و توانست در قسمتی از پیست به 252 کیلومتر در ساعت برسد. شتابگیری ثانویه مک لارن 720S از سرعت های مختلف نیز فوق العاده است و می تواند در یک چشم بر هم زدن از 90 تا 180 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد.
مک لارن 720S در سال 2017 در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شد و از آن زمان تاکنون فقط ابرخودروهای هایبرید یا بسیار گران قیمت مانند پورشه 918 و لافراری یا کونیخ زگ آگرا RS می توانند در شتاب حریف آن شوند. علت این شتابگیری فوق العاده وزن سبک 1.4 تنی این خودرو و موتور پرقدرت آن است. این موتور 4.0 لیتری V8 توئین توربو که نسخه اصلاح شده موتور قبلی 3.8 لیتری مک لارن است 720 اسب بخار قدرت و 770 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. شتاب 0 تا 100 و 0 تا 200 کیلومتر این خودرو به ترتیب 2.7 و 7.8 ثانیه اعلام شده است. در کنار این عملکرد فوق العاده، این خودرو 249 گرم در هر کیلومتر دی اکسید کربن تولید می کند که طبق گفته مک لارن بهترین رقم در کلاس خودش است.
در این فیلم یک دوربین پشت صفحه پشت آمپر نصب شده است که در هر لحظه دور موتور و سرعت خودرو را نشان می دهد.
نظرات
 
 
 
سعید 1397/6/12
قطعا از فراری ۴۸۸ پیستا بهتره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران