دریفت زیبای لامبورگینی اونتادور و اوراکان در برف را ببینید + فیلم

15 / شهریور / 1397 - 20:30
اونتادور S یک نسخه قویتر از اونتادور معمولی است که در سال 2016 معرفی شد. رونمایی رسمی این خودرو در سال 2017 در نمایشگاه خودروی ژنو رخ داد. این خودرو از تغییرات ظاهری و اصلاحات فنی برخوردار شده است. قدرت موتور 6.5 لیتری V12 این خودرو با انجام تغییراتی از 700 به 740 اسب بخار افزایش یافته ولی گشتاور آن همچنان 690 نیوتن متر است. اونتادور S از سیستم فرمان پذیری 4 چرخ و سیستم 4 چرخ محرک دائمی برخوردار شده است و سیستم تعلیق آن اندکی بهبود یافته است. طراحی قسمت جلوی اونتادور S تغییر کرد و به یک اسپلیتر بزرگتر در جلو و دو کانال ورودی هوای جدید در سپر جلو مجهز شده است. در قسمت عقب نیز یک دیفیوزر سیاه رنگ جدید نصب شده است. نیروی دانفورسی که اونتادور S تولید می کند 130 درصد بیشتر از اونتادور معمولی است. یک مدل رودستر از اونتادور S نیز تولید شد که 50 کیلوگرم سنگینتر از مدل کوپه است.
لامبورگینی اوراکان به عنوان جانشین گالاردو در سال 2014 در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی شد. این خودرو در همان سال از سوی نشریه Top Gear سوپر اسپرت برتر سال لقب گرفت. لامبورگینی اوراکان تاکنون در سه نسخه تولید شده است که تمام آنها از موتور 5.2 لیتری V10 تنفس طبیعی نیرو می گیرند ولی قدرت های آنها متفاوت است. مدل LP610-4 که مدل معمولی اوراکان است 610 اسب بخار قدرت و 560 نیوتن متر گشتاور دارد و مجهز به سیستم انتقال قدرت 4 چرخ محرک است. مدل LP580-2 بیشتر مخصوص دریفت ساخته شده است و همانطور که از نامش پیداست 580 اسب بخار قدرت دارد و مجهز به سیستم انتقال قدرت دیفرانسیل عقب است. گشتاور این مدل 540 نیوتن متر است. LP640-4 پرفورمنته قویترین مدل اوراکان است که 640 اسب بخار قدرت و 600 نیوتن متر گشتاور دارد. این مدل مخصوص رانندگی در پیست ساخته شده و هندلینگ آن از تمام مدل های اوراکان بهتر است. مانند اونتادور، اوراکان نیز به صورت رودستر تولید شده است.
در این فیلم شاهد دریفت زیبای اونتادور S و اوراکان LP610-4 در برف هستیم. شاید دریفت در زمین پوشیده از برف برای سوپر اسپرت ها بیگانه باشد ولی این دو خودرو سیستم های 4 چرخ محرک پیشرفته ای دارند که به کمک آن کنترل آنها در برف امکان پذیر است.
نظرات
 
 
 
navid 1397/6/16
واقعا لذت بخش بود، سپاس از شما

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران