تیزر جدید از مراحل خط تولید نسل جدید بی ام و سری 3 مدل 2019 + فیلم

2 / مهر / 1397 - 20:30
هنوز با اینکه حدود 1 سال از انتشار عکس های جاسوسی و تیزرهای مختلف درباره نسل جدید بی ام و سری 3 می گذرد این خودرو به صورت رسمی رونمایی نشده است. اکنون تیزر جدید دیگری از این خودرو منتشر شده است که خط تولید آن را نشان می دهد. در این فیلم بی ام و با دقت سعی می کند آنچه که مدنظر دارد به بیننده نشان دهد و بخش هایی از خودرو را واضح و بخش های دیگر را به صورت مبهم نشان می دهد.
قسمت هایی مانند آینه های جانبی، آرم بی ام و، در باک، چراغ های جلو و رنگ آبی خودرو به صورت واضح نمایان هستند. با اینکه اینطور به نظر می رسد که به رونمایی رسمی این خودرو نزدیک شدیم اما بی ام و با اعلام حضور خود در نمایشگاه خودروی پاریس حرفی از سری 3 نزد. البته این موضوع به معنای عدم حضور قطعی سری 3 در این نمایشگاه نیست زیرا ممکن است بی ام و این سدان جدید را قبل از این نمایشگاه رونمایی کند تا از حمله خبرهای دیگری که از این رویداد نشئت می گیرند اجتناب کند. به نظر نمی رسد چندین ماه تا زمان رونمایی سری 3 باقی مانده باشد زیرا پس از تیزرهای بی شمار، ماه ها صبر کردن برای رونمایی این خودرو طاقت فرسا است.
قبل از این تیزر، تیزر دیگری درباره این خودرو منتشر شده بود که آزمایشات استقامت مختلف در مناطق سردسیر و گرمسیر را نشان می داد و به پایان رسیدن این آزمایشات خود نشانه دیگری از نزدیک شدن رونمایی این خودرو است. بی ام و قرار است قویترین موتور 4 سیلندر در کل تاریخ بی ام و را برای این خودرو نصب کند. متاسفانه هنوز جزئیات فنی زیادی در مورد این خودرو منتشر نشده است و فقط در همین حد می دانیم که وزن نسل جدید سری 3 از نسل قبلی آن 55 کیلوگرم سبکتر شده و ضریب آیرودینامیک آن 0.23 است. طبق گفته بی ام و، نسل جدید سری 3 با وجود عملکرد بهتر 5 درصد کم مصرف تر شده است.
ظاهرا نسل جدید بی ام و سری 3 یک تحول عالی از این سدان نمادین خواهد بود.
نظرات
 
 
 
BMW&Audi 1397/7/3
سری 5 نه 3
رویه مانیتورش نوشته M5

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران