خط تولید نسل جدید بی ام و سری 3 مدل 2019 را ببینید + فیلم

12 / مهر / 1397 - 20:30
هنوز مدت زیادی از رونمایی بی ام و سری 3 جدید نسل G20 نگذشته است که بی ام و یک فیلم کامل از مراحل تولید آن منتشر کرده است. علاوه بر این بی ام و برای فرونشاندن موقتی عطش طرفداران M3، فهرست قطعات اسپرت M برای مدل M340i را نیز معرفی کرده است. بی ام و سری 3 جدید برخلاف تصور بسیاری از افراد و نشریات یک نسخه کپی شده از سری 5 نسل G30 با ابعاد کوچکتر نبود و طراحی آن کاملا منحصر به فرد و قابل تشخیص است. طبق روال عادی، بی ام و سری 3 نسل به نسل بزرگتر از قبل شده است و اگر نسل G20 سری 3 را کنار اولین نسل سری 3 یعنی E21 پارک کنید شاید تفاوت آنها حتی از تفاوت سری 3 با سری 5 هم بیشتر به نظر برسد! طراحی نمای جانبی سری 3 جدید کمترین تغییر و طراحی نمای عقب آن بیشترین تغییر را نسبت به نسل قبلی داشته است.
ولی خوشبختانه با وجود اینکه طول سری 3 مدل 2019 نسبت به نسل قبلی 76 میلی متر و فاصله محوری آن 41 میلی متر افزایش یافته است وزن آن بیشتر نشده و حدود 55 کیلوگرم کاهش یافته است.
مهم ترین تغییر ایجاد شده در داخل کابین سری 3 جدید ادغام صفحه نمایش سیستم سرگرمی داخل کنسول وسط است تا نمای داشبورد یکپارچه تر به نظر برسد.
در حال حاضر تنوع مدل های بی ام و سری 3 جدید هنگام رونمایی شامل سه مدل بنزینی و سه مدل دیزلی است. ضعیفترین مدل دیزلی 318d با 143 اسب بخار و قویترین مدل دیزلی 330d با 262 اسب بخار قدرت است.
ضعیفترین مدل بنزینی 320i با 181 اسب بخار قدرت و قویترین مدل بنزینی M340i با 382 اسب بخار قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور است که در حال حاضر سریعترین مدل سری 3 جدید است زیرا بی ام و شتاب 0 تا 60 مایل آن را 4.2 ثانیه تخمین زده است. فعلا قیمت مدل 330i اعلام شده است که در مدل دیفرانسیل عقب 40.200 دلار و در مدل 4 چرخ محرک 42.250 دلار است. علاوه بر این مدل ها، در سال 2020 یک نسخه پلاگین هایبرید با نام 330e نیز معرفی خواهد شد.
نظرات
 
 
 
عليرضا 1397/7/13
آدم صنعت وسرعت پیشرفت اینارومیبینه احساس حقارت میکنه...واقعا چرا ما در زمینه های صنعتی و تکنولوژیکی درحال درجازدنیم؟؟یه ماشین ثبت نام کردیم بخاطرخروج رنو ازایران تحویلش مختل شده یعنی ما درعرض۱۲سال نتونستیم یه تندر۹۰کامل راخودمون تولیدکنیم!!!
  • ناصر 1397/7/14
    البته صنعت خودروسازی آلمان حدودا ۱۰۰ ساله وصنعت خودروسازی ما حدودا ۶۰ ساله است ولی نباید مااینگونه باشیم حتی ما الان نمیتوانیم بعداز این همه نقد یک موتوراتومبیل درحد ۴۰ سال پیش آلمان که ازموتورهای نه چندان پیچیده استفاده میکردند باتکنولوژی کاملا ملی بسازیم دنیا اگر یکسال جلوبرود ما ده سال عقبگردداریم البته مقصر اصلی خودمان هستیم اگراینقدربرای ثبت نام این تولیداتی که اگر مجوزورود برای اروپا راهم بگیرد قیمت آن بیش از ۱۰۰۰ یورو نخواهد بود عجله نداشته باشیم واین صنعت به اصطلاح ملی را تحریم کنیم وازوسایل نقلیه دیگری استفاده کنیم باورکنید به یکسال نمیکشد یا درش بسته میشود یاواقعا درمحصولات تولیدی خود تجدیدنظر میکنند که لااقل امنیت داشته باشند ولی تازمانی که این ملت بااین طرز تفکروجوددارد اتومبیل هایی بدترازاین ها هم شاهدخواهیم بود وبه اجبار میخریم وهم جان خود وخانواده خود را درمعرض خطرقرار میدهیم هم بیگناهان دیگر رابکشتن خواهیم داد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران