رفتار جنون آمیز با پورشه 911 GT3-RS؛ دریفت در خاک و گل! + فیلم

15 / مهر / 1397 - 20:30
در حالی که بسیاری از مالکین سوپر اسپرت ها با خودروهای خود مانند یک اثر هنری رفتار می کنند و به ندرت با آنها رانندگی می کنند، برخی دیگر دوست دارند فقط با آنها رانندگی کنند. مالک پورشه 911 GT3 RS در این فیلم از دسته دوم است. قیمت جدیدترین مدل پورشه 911 GT3 RS در بازار امریکا اندکی کمتر از 190 هزار دلار است بنابراین خودروی ارزان قیمتی نیست. در فیلم واضح است که برای مالک این پورشه هیچ اهمیتی ندارد که در رنگ گران قیمت این خودرو خط و خراش ایجاد شود یا به بدنه آن آسیبی وارد شود و تصمیم گرفته است با الهام از فیلم های مشهور Gymkhana مربوط به کن بلاک (دریفتر مشهور) و مجموعه فیلم های Tax The Rich، یک کلیپ کوتاه از این خودرو تهیه کند.
در ابتدا فیلم به آرامی شروع می شود و یک پورشه قرمز رنگ زیبا که در یک گاراژ پارک شده را نشان می دهد که رینگ های طلایی و یک پلاک با سایز مناسب دارد که روی آن کلمه SLOW نوشته شده است. ولی به زودی صدای غرش موتور 6 سیلندر باکسر 4.0 لیتری این خودرو با 520 اسب بخار قدرت سکوت را در هم می شکند و راننده با شتاب وارد زمین خاکی می شود. سپس راننده پورشه دریفت زنان از روی آب و خاک عبور می کند و یک مسیر دایره ای را طی می کند.
مسلما چنین رفتاری با یک پورشه خیلی عجیب به نظر می رسد ولی این فیلم نشان می دهد که حتی دریفت زدن با یک خودروی مخصوص پیست که فاصله بسیار کمی تا سطح زمین دارد نیز امکان پذیر است! البته در این فیلم مشخص نیست که چه بلایی سر قسمت کف بدنه این خودرو آمده است زیرا در تمام مدت به زمین کشیده شده است! شاید بهتر بود مالک این پورشه خودروی خود را به یکی از اتوبان های آلمان که محدودیت سرعت ندارد می برد و از شتابگیری و حداکثر سرعت آن یک فیلم تهیه می کرد تا اینکه چنین رفتار جنون آمیزی با این سوپر اسپرت 190 هزار دلاری داشته باشد!
جهت اطلاع بد نیست اشاره کنیم که شتاب صفر تا صد این خودرو 3.2 ثانیه و 0 تا 200 کیلومتر آن کمتر از 11 ثانیه است!
نظرات
 
 
 
SAEID 1397/7/16
بنظرمن رفتار زیبا تر از این نمیشد با این اعجوبه داشت
پورش سرعت و لذت رانندگی رو بهت میده
این دوست عزیزمون هم به راحتی تو یه محیط امن و بدون ایجاد خطر برای سایرین و راننده های دیگه
از چنتا از خصوصیات بارز ماشینش لذت برد
بنظر من اگه پول میدی برای یه ماشین با حجم بالا موتور، باید به موتور و سرعتش احتیاج داشته باشی، اگه امکانات میخوای باید به یه ماشین با امکانات و با موتور معمولی فکر کنی و و و
یعنی باید به اندازه نیازت پول بابت یه ماشین بدی
بنظر من اگه میخوای یه ماکت تو خونت داشته باشی و تکونش ندی و صبح تا شب فقط نگاش کنی
راه بهتر اینکه بری یه خونه بغل یه نمایشگاه ماشین بخری !
بازهم میگم هر نوع لذتی نباید مساوی با مخل کردن ارامش برای بقیه باشه
ان شا الله همه اونایی که این متنو میخونن به همین زودی ها به ارزوی خودشون مبنی بر سوار شدن به یه سوپراسپرت و یا هر ارزوی دیگه ای که دارن برسن :)

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران