فیلم جاسوسی از مدل آزمایشی نسل آینده پورشه 911 در پیست نوربرگ رینگ

16 / مهر / 1397 - 20:30
مهندسان پورشه از پوشش استتار بسیار کمی برای نسل بعدی پورشه 911 استفاده کرده اند. در این فیلم یک نمونه آزمایشی از این خودرو در پیست نوربرگ رینگ مشاهده می شود که تقریبا اثری از مخفی کاری در آن نیست.
البته قسمت هایی با خودرو با نوار مخفی شده اند و با اینکه نمای کلی خودرو مشخص است اگر وارد جزئیات شویم پی می بریم که چراغ های عقب و ستون A سمت سرنشین مخفی شده اند. البته به نظر می رسد نواری که روی ستون A هست برای اتصال یک سنسور به سقف باشد و ربطی به پنهان کاری نداشته باشد.
نسل جدید پورشه 911 از آیرودینامیک پیشرفته تری نسبت به نسل فعلی برخوردار است. در قسمت زیر نمای جلو پره های متحرکی وجود دارند که اگر در فیلم دقت کنید کار کردن آنها را می بینید. در قسمت عقب طراحی بال متحرک 911 تغییر کرده است. در حالت رانندگی عادی این بال با قسمت عقب خودرو ادغام می شود تا طراحی قسمت عقب 911 روان و ملایم به نظر برسد. ولی با افزایش سرعت به سمت بالا باز می شود.
پورشه 911 ای که در این فیلم می بینید 4 اگزوز دارد که به صورت یک جفت اگزوز در هر سمت خودرو نصب شده اند. احتمالا مدل تست شده در این فیلم کررا S باشد زیرا در بعضی فیلم ها فقط 2 لوله اگزوز بیضی شکل دیده شده است. علاوه بر این، این پورشه کالیپرهای زرد رنگ دارد که نشان می دهد مجهز به دیسک ترمزهای سرامیکی کامپوزیت پورشه است که معمولا در مدل پایه کررا یافت نمی شوند.
با توجه به اینکه پورشه از پوشش استتار زیادی استفاده نکرده است احتمالا نسل بعدی 911 به زودی معرفی خواهد شد. نمایشگاه خودروی بعدی نمایشگاه لوس آنجلس است که احتمالا پورشه یک سورپرایز بزرگ برای این نمایشگاه خواهد داشت.
اینطور که به نظر می رسد پورشه هنوز قصد ایجاد دگرگونی کلی در طراحی 911 را ندارد و همچنان توانسته است این خودرو را در حالی به روز رسانی کند که هویت اصلی آن ثابت و بدون تغییر بماند. این ویژگی فقط مختص پورشه است.
نظرات
 
 
 
TR 1397/7/17
پورشه 911 = عشق محض با لذت بالا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران