ترس تا سرحد مرگ؛ نتیجه بی توجهی راننده اتوبوس به محدودیت وزنی پُل + فیلم

10 / آبان / 1397 - 11:00
اگر یک پل قدیمی دارای محدودیت وزن عبوری است بهتر است به این محدودیت توجه کنید و آن را رعایت کنید اما گویا راننده این اتوبوس چنین کاری را انجام نمی دهد.
این پل ساخته شده در سال 1949 که در Beaver ایالت آرکانزاس قرار دارد محدودیت وزنی معادل 10 تن دارد چون سازه اصلی آن از چوب ساخته شده است. راننده این اتوبوس با وجود اینکه خودروی وی 35 تن وزن دارد تصمیم می گیرد که از روی پل عبور کند.
در ویدیویی که از این اقدام خطرناک گرفته شده است مشاهده می شود که با عبور اتوبوس از روی این پل تا چه اندازه تغییرات در سازه آن ایجاد می شود و به نظر می رسد که هر آن احتمال متلاشی شدن پل وجود دارد.
این کار راننده اتوبوس بسیار خطرناک بوده چون نه تنها جان خود بلکه جان دیگران را نیز به خطر می اندازد. سخنگوی دپارتمان حمل و نقل آرکانزاس پس از انتشار این ویدیو گفته است پلیس محلی به دنبال کنترل بیشتر در خصوص محدودیت وزنی این پل است و پس از عبور این اتوبوس نیز این پل موقتا بسته شد تا بررسی هایی روی آن انجام شود.
این پل تا زمان پایان بازرسی ها بسته باقی خواهد ماند. ویدیوی زیر را از دست ندهید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
حسین 1397/8/10
عمر پل رو بشدت کاهش داد!
رضا 1397/8/12
تو کشور ما این کارها عادیه و مشکلی محصوب نمیشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران