تیزر تبلیغاتی آفرود سبک با فولکس توآرگ؛ جدیدترین و لوکس ترین شاسی بلند فولکس واگن + فیلم

14 / آبان / 1397 - 20:30
فولکس واگن توآرگ بزرگترین و لوکس ترین شاسی بلند فولکس واگن است و اخیرا نسل دوم آن معرفی شد تا با خودروهایی مانند بی ام و X5 و مرسدس GLE رقابت کند.
توآرگ جدید به عنوان عضو کوچکتر پلتفرم MLB EVO، از افزایش سایز برخوردار شده است تا کابین جادارتری داشته باشد. خودروهایی مانند لامبورگینی اوروس، پورشه کاین و آئودی Q7 نیز بر اساس همین پلتفرم ساخته می شوند. توآرگ جدید 77 میلی متر درازتر، 44 میلی متر عریض تر و 7 میلی متر کوتاهتر شده است. این افزایش ابعاد باعث بهبود فضای حمل بار نیز شده است زیرا این فضا بدون خواباندن صندلی های عقب، از 697 لیتر در نسل قبلی به 810 لیتر گسترش یافته است.
اگر طرفدار SUVهای پیشرفته هستید حتما از توآرگ خوشتان می آید زیرا مملو از امکانات و فناوری است که از سیستم 4 چرخ محرک گرفته تا سیستم دید در شب را در بر می گیرد. سیستم تعلیق بادی در هر 4 گوشه خودرو (همراه با سیستم کنترل الکترونیکی کمک فنرها)، سیستم ماساژ و تهویه صندلی های جلو، سیستم تهویه مطبوع 4 کاناله، سیستم صوتی Dynaudio با توان 730 وات مجهز به 14 بلندگو و بزرگترین سقف پانورامیک که تا به حال در یک فولکس واگن دیده اید بخشی از امکانات لوکس توآرگ جدید هستند که با پرداخت مبلغ اضافی قابل سفارش هستند. نسخه های لوکس توآرگ جدید مجهز به صفحه نمایش کاملا دیجیتالی 21 اینچی برای پشت آمپر و یک صفحه نمایش لمسی بزرگ 15 اینچی خواهند شد که این صفحه نمایش لمسی برای اولین بار در یک خودروی تولید سری فولکس واگن نصب می شود. برای ایجاد فضای مناسب برای نصب این صفحه نمایش غول پیکر، فولکس واگن مجبور بود دریچه های تهویه را در ارتفاع بسیار پایینی در کنسول وسط نصب کند و می توانید تصور کنید که فعال کردن اکثر امکانات خودرو از طریق این صفحه نمایش انجام می گیرد زیرا تعداد دکمه های فیزیکی در کنسول وسط بسیار کم است.
توآرگ مدل 2019 با یک جفت موتور 3.0 لیتری V6 توربودیزل با قدرت های 231 و 286 اسب بخار در اروپا معرفی خواهد شد. مدتی بعد در پاییز امسال یک موتور بنزینی V6 با قدرت 340 اسب بخار به جمع موتورهای این خودرو اضافه خواهد شد. قوی ترین موتوری که روی این خودرو نصب خواهد شد یک موتور 4.0 لیتری V8 توربودیزل با 421 اسب بخار قدرت است که احتمالا در حدی گشتاور دارد که می تواند یک کوه را جا به جا کند! این خودرو در بازار چین با پیشرانه پلاگین هایبرید کم مصرف با قدرت 367 اسب بخار عرضه خواهد شد که قرار است در تاریخی نامشخص در بازار اروپا نیز ارائه شود.
این فیلم مربوط به جدیدترین تیزر تبلیغاتی این خودرو است که صحنه هایی از آفرود سبک با توآرگ را نشان می دهد.
نظرات