دریفت جنون آمیز در برف با لکسوس LX570 + فیلم

17 / آبان / 1397 - 20:30
دریفت زدن در آسفالت خشک بسیار لذت بخش است زیرا علاوه بر دریفت دود لاستیک ها صحنه را زیباتر می کنند! ولی عیبی که دارد این است که تنها لاستیک زیادی برای این کار مصرف می شود بلکه نیاز به آسفالت صاف و بدون ناهمواری است تا به سیستم تعلیق خودرو آسیبی نرسد.
برای جلوگیری از این مشکلات میتوان در زمین های برفی و یخی دریفت را تجربه کرد. مزیت این کار این است که با خودروهای ضعیفتر هم می توان روی برف و یخ به راحتی دریفت زد و نیازی به گشتاور بالا نیست و فشار خاصی به سیستم تعلیق و لاستیک ها وارد نمی شود. و اما در مورد نوع خودروی مناسب برای دریفت! درست است که خودروهای اسپرت پرقدرت دیفرانسیل عقب همیشه گزینه های برتر برای دریفت و پاوراسلاید هستند ولی تجربه نشان داده است که تقریبا با هر کلاسی از خودروها می توان دریفت زد!
در این فیلم شاهد دریفت زیبا و جنون آمیز یک SUV مطرح ژاپنی یعنی لکسوس LX570 هستیم. این خودروی سنگین وزن که حدود 2.7 تن وزن دارد مجهز به یک موتور تنفس طبیعی V8 با حجم 5.7 لیتر است که 383 اسب بخار قدرت دارد و مجهز به سیستم 4 چرخ محرک و گیربکس 8 دنده اتوماتیک است. شاید دریفت زدن در آسفالت خشک با این خودرو زیاد کار آسانی نباشد ولی در برف و سطوح لغزنده می توان هیجان زیادی را با آن تجربه کرد!
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران