کلکسیون بی نظیر از پورشه های سفید رنگ را ببینید + فیلم

20 / آبان / 1397 - 20:30
بعضی افراد به خودروهای خاصی علاقه دارند. بعضی فقط کلکسیون مازراتی و بعضی دیگر فقط کلکسیون فراری دارند. برخی افراد کلکسیون فولکس واگن گلف دارند و تعدادی از آنها فقط خودروهای سفید دارند.
بنابراین تنوع بسیار گسترده ای در میان علاقه مندان به خودرو وجود دارد اما شخصی در ایالات متحده وجود دارد که یک کلسیون دارد که فقط شامل خودروهای سفید رنگ است. این فرد 65 پورشه سفید رنگ دارد که شامل مدل های مختلف کلاسیک و مدرن است. در این کلکسیون شاهد سوپر اسپرت هایی مانند پورشه 959، کررا GT و 918 اسپایدر هستیم. مدل های خاص و کمیابی از پورشه مانند 911 GT1 و 911 RS 2.7 نیز در این کلکسیون حضور دارند. علاوه بر این دو دستگاه 911 GT2 RS و شش دستگاه 911 GT3 RS مدل های 2004 تا 2018 نیز به چشم می خورند که جذابیت این مجموعه را افزایش می دهند.
البته این کلکسیونر علاقه ای به مدل های 4 در پورشه ندارد و بنابراین خبری از ماکان، پانامرا یا کاین در این کلکسیون نیست. با این حال دو تراکتور دیزلی پورشه در این کلکسیون وجود دارند. شاید تنها مکانی که بتواند این کلکسیون زیبا و متنوع را شکست دهد موزه پورشه در آلمان باشد!
توجه به جزئیات بسیار بالاست. نه تنها تمام خودروها سفید رنگ هستند بلکه خود ساختمان، دیوارها، کف ساختمان و اسباب و اثاثیه آن نیز به رنگ سفید هستند!
نظرات
 
 
 
رضا 1397/8/20
عالی بود فقط میتونم بگم عالی بود
البته این کلکسیونر اگه بیاد ایران فکر کنم باید از پیکان تا بی ام و 730 رو بار کنه بره چون همشون سفیدن !!!
salar 1397/9/1
عجب لذتی داره امکانش رو داشته باشی که به علایقت برسی . یه جوری نگاه میکردم با عشق که بیا و ببین . درست همون چیزی رو دوست داره بنده خدا که من دوست دارم پورشه و رنگ سفید .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران