خط تولید مکلارن 720S؛ سوپر اسپرت برتر انگلیسی را ببینید + فیلم

21 / آبان / 1397 - 20:30
مک لارن 720S در حال حاضر سریعترین خودروی مک لارن بعد از مدل سنا است. این خودرو به خاطر موتور پرقدرت و وزن بسیار سبکی که دارد در درگ ها اکثر سوپر اسپرت ها را شکست می دهد و در عین حال هندلینگ بسیار خوبی نیز دارد. در طراحی این خودرو از فناوری هوا فضا الهام گرفته شده است.
مک لارن 720S مجهز به موتور 4.0 لیتری V8 توئین توربو است که نمونه اصلاح شده موتور 3.8 لیتری قبلی مک لارن است. حجم این موتور با افزایش کورس پیستون به اندازه 3.6 میلی متر به 4.0 لیتر رسیده است و 41 درصد اجزای موتور آن جدید هستند. این موتور 720 اسب بخار قدرت و 770 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. مک لارن ادعا می کند که میزان تولید دی اکسید کربن این خودرو 249 گرم در هر کیلومتر است که بهترین رقم در کلاس خودش است. بسیاری از ویژگی های طراحی این خودرو مربوط به مک لارن F1 است. طراحی این خودرو برگرفته از کوسه سفید است.
این خودرو تنها 1.4 تن وزن دارد و مجهز به گیربکس 7 دنده دو کلاجه است به همین دلیل شتاب 0 تا 100 و 0 تا 200 کیلومتر آن به ترتیب 2.9 و 7.8 ثانیه اعلام شده است. مک لارن 720S می تواند تا 340 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد. این خودرو مجهز به سیستم پیشرفته کنترل شاسی مک لارن است که باعث بهبود هندلینگ آن شده است.
در این فیلم مراحلی از خط تولید این سوپر اسپرت انگلیسی را می بینید. در قسمت هایی از این فیلم مک لارن سنا نیز به چشم می خورد.
نظرات
 
 
 
مهمان 1397/8/22
پراید 😁

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران