10 مورد از جالب ترین وسایل نقلیه ای که تاکنون ساخته شده اند + فیلم

4 / آذر / 1397 - 12:00
با ما همراه باشید تا 10 مورد از جالب ترین وسایل نقلیه ای که تاکنون ساخته شده است را با یکدیگر مرور کنیم:
10. Ghe-O RESCUE
آخرین جایگاه این لیست تعلق دارد به Ghe-O RESCUE، وسیله نقلیه بسیار کارآمدی که یک راه حل ایده آل برای حمل و نقل در مسیرهای سنگلاخی و دشوار، متناسب برای پشتیبانی پزشکی و توانا در خاموش کردن آتش در تمام مناطق و آب و هوای مختلف است.
9. ATV SHAMAN 8x8
نهمین جایگاه این لیست دهگانه متعلق است به وسیله نقلیه ای که مشخص ترین ویژگی آن سیستم تعلیق فوق العاده اش می باشد. این وسیله نقلیه می تواند به راحتی از مرداب ها، باتلاق ها، رودخانه ها و دریاچه های کم عمق عبور کند و از یک کابین فوق العاده بهره می برد.
8. Bulldog Extreme 4X4 Firetruck
این تراک 4X4 بر اساس پلت فرم فوق العاده و شگفت انگیز بین المللی 7400 ساخته شده و به تایرهای نظامی 54مجهز است. بولداگ این روزها به عنوان یکی از سخت ترین و فوق العاده ترین خودروهای آتش نشانی در بازار خودرو در دسترس علاقه مندان می باشد.
7. Ripsaw EV2
این تانک که یکی از پرطرفدارترین خودروهای لوکس جهان است در اصل به عنوان یک مخزن سوخت با قابلیت شتاب و سرعت فوق العاده برای ارتش ساخته شده است. در حال حاضر این وسیله نقلیه در گروه خود یکی از سریع ترین هاست و در جلد مجلات علم تخیلی به وفور به چشم می خورد.
6. SHERP ATV
ششمین جایگاه این لیست نسل جدیدی از تولیدات ATV است. ATV ها توانایی شنا کردن داشته و می تواند از انواع باتلاق و رودخانه و مسیرهای آبی یخی عبور کنند. این وسیله نقلیه می تواند به راحتی از مسیرهای آبی که ارتفاع آب ها تا 70 سانتی متر می رسد عبور کند و وجود سنگ و گل و سایر اجسام مشکلی برای حرکت آن ندارد.
5. Mini Rip
این وسیله نقلیه که ترکیبی از دوچرخه و تانک است در دنیای امروز بسیار محبوب بوده و در مناطق بارانی و برفی به شدت مورد استفاده قرار می گیرد.
4. UHAC Amphibious
این وسیله نقلیه به نوعی یک قایق محسوب شده و بر اساس توسعه کانسپت DARPA ساخته شده است. عامل حرکت این ترک آبی، پره هایی هستند که از میان آن ها آب عبور می کند.
3. GHOST WATERCRAFT
این وسیله نقلیه پیشرفته که به نوعی یک قایق و یا حتی کشتی فوق العاده محسوب می شود نسبت به کشتی های عادی از اصطکاک بدنه ای به مراتب کمتر برخوردار است. این طرح توسط یک شرکت خصوص آمریکایی به منظور حفاظت از پرسنل خدمات نظامی ایالات متحده طراحی و تولید شده است.
2. Hitachi EH5000AC-3
یکی از پیشرفته ترین کامیون های موجود در بازار است که بسیار بزرگ بوده و در هنگام حفاری و گودبرداری به شدت کارایی دارد. با کمک این کامیون هزینه های حفاری به شدت کاهش پیدا می کند.
1. BMW 4219 Eli
نخستین جایگاه این لیست به بی ام و تعلق می گیرد. از شما دعوت می کنیم که خودتان به تماشای این وسیله نقلیه شگفت انگیز و طویل بی ام و بنشینید.
نظرات
 
 
 
سرباز 1397/9/4
این سیستم حباب ساز که تو این قایق ب کار رفته و این امریکاییهای اسکله گنده گ.... میگن برای اولین بار، ما خیلی ساله تو ساخته سریعترین اژدر دنیا به کار میبریم. ثبت اختراعش ام مال ماست.
  • تیمسار 1397/9/5
    سربازجان اون اژدر شما نساختی شوروی ساخت و شما کپی کردی و سیستم حباب ساز هم شوروی اختراع کرد
    اون اژدر هم درسته که سرعت بالایی داره ولی بخاطر تکیدن حباب های هوا صدای زیادی تولید میکنه و عملا اعلام میکنه که دارم میام برید کنار
  • از سرباز به مثلا تیمسار 1397/9/5
    1 اینکه دوران تیمسارها ب پایان رسیده(موندن کسایی با عقده های فراوان)
    2 - اون اژدری که شما فکر میکنی مثل حوته تفاوت های پایه ای و اساسی با حوت داره( مثل، نوع پیشرانه و هدایت. نوع سوخت. و نوع لایه گاز) پس اگر خود کم بینی داری و ارزوت دستمال یزدی کشیدن واسه امریکاییاست و قصد تخریب اقتدار ایرانو داری حداقل با اطلاعات بیا جلو که خراب نشی.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران