تصادفات جالب سال 2018 در پیست نوربرگ رینگ + فیلم

11 / دی / 1397 - 20:00
نام پیست نوربرگ رینگ را تقریبا تمامی علاقه مندان به دنیای خودرو شنیده اند. این پیست که به جهنم سبز معروف است در شهر نوربرگ آلمان واقع شده است و بر تن هر راننده حرفه ای و نیم حرفه ای لرزه می اندازد.
یکی از مزیت های جالب این پیست این است که ورود به آن بر روی همه باز است و شما تنها می توانید با پرداخت مقدار کمی عوارض وارد پیست شده و در مسیر 22 کیلومتری آن ،خودرو و مهارت های خود را محک بزنید.
به تازگی یک کانال یوتیوب مجموعه ای از تمام تصادفات رخ داده در سال 2018 این پیست را جمع آوری کرده است که ما قصد داریم آن را با شما به اشتراک بگذاریم.
بسیاری از راننده های حرفه ای و حتی آماتور آرزوی راندن در این پیست را داشته و اتفاقات و حوادث رخ داده در آن جالب توجه است. تفاوتی ندارد که شما یک سوپر اسپرت سوار باشید یا یک فولکس بیتل را در اختیار داشته باشید در هر حالتی این پیست تمام مهارت های رانندگی شما را به چالش خواهد کشید.
تمامی تصادفات و حوادث جمع آوری شده در این ویدئو تنها مربوط به یکی از پیچ های این مسیر 20 کیلومتر است و مسلما پوشش تمام حوادث این پیست در طول سال 2018 نیازمند یک فیلم چندین ساعته خواهد بود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران