فیل و فنجان؛ شورولت تاهو در مقابل فورد موستانگ جی تی + فیلم

14 / دی / 1397 - 11:00
تیونینگ و تقویت خودروها از جمله فعالیت هایی است که بین طرفداران دنیای خودرو بسیار محبوب است. یکی از شرکت های فعال در این زمینه شرکت تیونینگ هنسی است که به نظر نمی رسد قصد داشته باشد دست از تقویت و تیونینگ خودرو های آمریکایی بردارد.
ما در اینجا قصد داریم درگ بین دو خودرو را با شما به اشتراک بگذاریم. یکی از خودروهای شرکت کننده در این درگ، شورولت تاهو تیونینگ شده با پکیج HPE650 هنسی با توان تولید 420 اسب بخار در نسخه فابریک است که می تواند 0 تا 100 را زیر 6 ثانیه طی کند ولی به لطف تغییرات انجام شده توسط هنسی با قدرت 650 اسب بخار طرف هستیم که به مراتب بیشتر از قدرت موستانگ حاضر در این رقابت است. چرا که در طرف دیگر این میدان یک فورد موستانگ جی تی با توان 460 اسب بخار و وزن بسیار کمتر قرار دارد که می تواند به سرعت 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت در زیر 4 ثانیه دست پیدا کند.
لازم به ذکر است که شرکت هنسی پکیج HPE650 خود را برای 3 سال یا کارکرد 36000 مایل گارانتی می کند.
تفاوت قدرت بین این دو خودرو چندان قابل توجه نیست اما اختلاف وزن 900 کیلوگرمی آنها غیر قابل چشم پوشی است. در کل با توجه به اختلاف هایی که بین این دو خودرو وجود دارد این مسابقه درگ جذاب به نظر می رسد. شما را به تماشای این مسابقه دعوت می کنیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران