دوج چلنجر دیمون در برابر دوج چارجر هلکت تقویت شده + فیلم

3 / بهمن / 1397 - 14:00
دوج چلنجر دیمون جز آن دسته از خودروهاییست که از زمان معرفی و عرضه اکثریت را شیفته خود کرده است، دلیل آن هم این است که برند دوج به واسطه دیمون توانسته یک خودروی مسابقه ای را به صورت قانونی وارد خیابان ها و درگ های خیابانی کند.
در طرف دیگر میدان چارجر هلکت همانند دیمون به تایرهای رادیال درگ مجهز شده است. جالب توجه است هرچند دوج اعلام کرده که این دو خودرو شباهتی به یکدیگر ندارند اما عملا بسیار نزدیک به هم عمل می کنند. در واقع تفاوت این دو خودرو را سوسپانسیون ها و ضریب دنده های آن ها نشان می دهد.
برگ برنده دوج چلنجر دیمون در لانچ های وحشیانه آن است. هر دو خودرو در پایان سرعت های تقریبا یکسان 210 کیلومتر بر ساعت را داشته و تنها در نقطعه آغاز با یکدیگر تفاوت دارند. در نزدیک ترین مسابقه درگی که بین این دو خودرو برگزار شد اختلاف تنها 6 صدم ثانیه بوده که البته مجددا بازهم دیمون جایگاه نخست را از آن خود کرده است.
نظرات
 
 
 
رضا 1397/11/3
درگ های آمریکایی واقعا مسخره اش.همیشه یکی از دوتا ماشین میخواد تقلب کنه.دوج دیمون تو هر 4 تا دور یه مقدار سر ماشینش رو جلوتر از هلکت قرار میداد.جالبه هیچ داوری هم نداره این درگ ها که تقلب ها رو گوشزد کنه.