درگ خانوادگی لکسوس IS

17 / بهمن / 1396 - 20:30
معمولا در مسابقات درگ دو یا چند خودروی رقیب در برابر هم قرار می گیرند که در این صورت پیش بینی نتیجه درگ هیجان انگیز خواهد بود. ولی بعضی مواقع تست های درگ بین محصولات یک کارخانه انجام می شوند که در بعضی مواقع نتیجه تست قابل پیش بینی و در موارد دیگر غیر قابل پیش بینی است. در این تست شاهد یک درگ خانوادگی بین سه مدل از لکسوس IS یعنی IS250، IS350 و IS350 F-Sport خواهید بود که هر سه آنها از سیستم انتقال قدرت چهار چرخ محرک بهره می برند.
لکسوس IS250 از موتور 2.5 لیتری 4 سیلندر خود 204 اسب بخار قدرت تولید می کند و دو مدل دیگر از یک موتور مشترک 3.5 لیتری 6 سیلندر 306 اسب بخار قدرت تولید می کنند.
با نگاهی به مشخصات خودروها می توان پیش بینی کرد که IS250 بازنده مطلق این تست باشد و بین IS350 معمولی و F-Sport نیز پیش بینی می شود که F-Sport سریعتر باشد. پس در مجموع انتظار می رود IS350 F-Sport سریعترین خودروی گروه باشد. ولی برای اینکه نتیجه نهایی مشخص شود راهی جز تماشای فیلم وجود ندارد!
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران