فیلم رسمی معرفی مرسدس G63 AMG جدید

25 / بهمن / 1396 - 20:30
بعد از رونمایی نسل جدید G کلاس اکنون نوبت به معرفی مدل اسپرت G63 AMG رسیده است. مسلما بارزترین ویژگی این خودرو موتور پرقدرت 4.0 لیتری آن با دو عدد توربوشارژر است که 577 اسب بخار قدرت تولید می کند که مشابه این قدرت را در هیولایی مانند AMG GT R خواهید یافت.
60 درصد از این قدرت مهیب به چرخ های عقب و 40 درصد آن به چرخ های جلو منتقل می شود. این موتور به همراه گیربکس 9 دنده اتوماتیک می تواند این غول سنگین وزن را در مدت زمان باورنکردنی 4.5 ثانیه به 100 کیلومتر در ساعت برساند که 0.9 ثانیه سریعتر از مدل قبلی است!
کلاس G جدید با اینکه از نظر ظاهری بسیار شبیه نسل های قبلی خود است ولی بر اساس پلتفرم کاملا جدیدی ساخته شده تا بتواند این همه قدرت را تحمل کند.
مسلما AMG فقط به فکر سرعت و شتاب G63 نبوده و برای کاهش مصرف سوخت آن نیز تمهیداتی در نظر گرفته است. این خودرو می تواند 4 عدد از 8 سیلندر خود را غیرفعال کند که به آن کمک می کند تنها 13.2 لیتر در 100 کیلومتر سوخت مصرف کند و تولید دی اکسید کربن آن در هر کیلومتر 299 گرم باشد. این اعداد و ارقام برای خودرویی که حدود 600 اسب بخار قدرت و بیش از 2 تن وزن دارد و طراحی بدنه آن جعبه مانند است بسیار چشمگیر هستند.
برای سیستم تعلیق این خودرو 3 سطح مختلف از سفتی فنربندی قابل انتخاب است و در مجموع سفت تر شدن سیستم تعلیق باعث کاهش انحراف عرضی بدنه و بهبود هندلینگ شده است.
در این فیلم G63 AMG با جزئیات کامل از تمام زوایا نمایش داده می شود و می توانید طراحی داخلی و خارجی آن را مشاهده کنید و از صحنه های رانندگی کردن با آن در مناظر زیبا لذت ببرید.
نظرات