تبدیل مزدا 3 به یک هیولای 630 اسبی با صدای جنون آمیز!

28 / بهمن / 1396 - 08:30
این مزدا 3 که در فیلم می بینید توسط Yann Heche و تیمش ساخته شد تا در رقابت اروپایی بالا رفتن از تپه شرکت کند. این پروژه 27 ماه به طول انجامید. این تیم کار خود را با بدنه یک مزدا 3 MPS استاندارد شروع کردند و یک شاسی لوله ای برای آن ساختند.
به این ترتیب توانستند این خودرو را از دیفرانسیل جلو به دیفرانسیل عقب تبدیل کنند. این خودرو از موتور ونکل مزدا با دو روتور و دو توربوشارژر با قدرت 630 اسب بخار و گشتاور 500 نیوتن متر نیرو می گیرد که مجهز به یک گیربکس 6 دنده سکوئنشال است. این مقدار قدرت برای خودرویی که اندکی کمتر از 950 کیلوگرم وزن دارد بسیار زیاد است.
این خودرو صدا و ظاهر شگفت انگیزی دارد. صدای آن شبیه صدای هزاران زنبور عصبانی است که به شما نزدیک می شوند!
صدای هر تعویض دنده در این مزدا مانند انفجار یک بمب کوچک است! اگر دوست دارید صدای منحصر به فرد این مزدا و خروج آتش از اگزوزهای آن را ببینید حتما این فیلم را تماشا کنید!
نظرات
 
 
 

amir

1396/11/28
شما که زحمت میکشی‌ودئو رو اپلود میکنی زحمت بکش از یه وبسایت بدرد بخور تر استفاده کن تا این آپارات مزخرف که پلی کردن یه ویدئو که کاره اصلیشه رو از پسش بر نمیاد یا حد اقل زحمت بکش یه لینک دانلود بزار بشه دانلود کرد واسه دیدن این ویدئو الان من باید برم تو پیج شما تو اپارات بگردم این ویدئو رو پیدا کنم بعد دانلود کنم بعد بشینم نگاه کنم چه کاریه اخه یه وبسایت اپلود درست حسابی پیدا کنید به خدا از یوتیوب لینک بزارید خیلی بهتره نهایتا یه فیل شکن استفاده کنیم و هزار تا بعد و بعد و بعد نداره
  • اسپورت

    1396/11/28
    شما لازم نیست این مراحل مشقت بار رو طی کنی فقط کافیه ویدیو رو در همین صفحه پلی کنی وقتی پلی شد نام ویدیو روی فیلم درج میشه روی همان کلیک کن تا به سایت آپارات ارجاع داده بشی بعد تو سایت آپارات پایین ویدیو نوشته دانلود

رضا

1396/11/28
واقعا لذت بردم.عجب مزدایی شده.انفجارهای اگزوزش از لامبورگینی آونتادور هم بیشتره !!!