سرسره بازی روی برف با پورشه 911 کررا 4S!

29 / بهمن / 1396 - 20:30
شاید با دیدن این فیلم از خود بپرسید هدف از ساخت خودروهای پورشه چیست؟ جواب این سوال واضح است! رانندگی با سرعت بالا در اتوبان یا دریفت و پاور اسلاید زدن در پیست! مسلما پورشه به عنوان یک خودروی برف پیما شهرتی ندارد و برای این کار هم ساخته نشده است. ولی با این حال نمونه های دو دیفرانسیل 911 یعنی مدل های 4S به خاطر سیستم چهار چرخ محرک و توزیع گشتاور پیشرفته ای که دارند شناخته شده هستند.
در این فیلم مالک این پورشه یک دست لاستیک زمستانی بریجستون برای 911 4S خود خریداری کرده تا در یک مسیر پوشیده از برف با آن رانندگی کند. احتمالا هدف او از ساختن این فیلم تاکید بر اهمیت استفاده از لاستیک های زمستانی در مسیرهای پوشیده از برف و لغزنده باشد ولی کاری که با خودروی خود انجام می دهد شاید زیاد مورد پسند طراحان 911 نباشد!
حتما بسیاری از شما دوران بچگی خود را به یاد می آورید که با یک لاستیک کهنه روی برف سر می خوردید و بسیار لذت می بردید! مالک این خودرو با استفاده از پورشه خود دقیقا همین کار را انجام می دهد و حتی برای نصب تسمه به خودرو پلاک آن را جدا می کند! به نظر شما سرسره بازی روی برف با پورشه چه حس و حالی دارد؟! وقتی قابلیت های پورشه بسیار فراتر از تنها شتابگیری و دریفت زدن است چرا برای تفریح و سرگرمی به شیوه های دیگر از آن استفاده نکنیم؟!
نظرات