تیزر معرفی پورشه پانامرا توربو S اسپرت توریسمو، سریعترین استیشن جهان

8 / اسفند / 1396 - 08:30
نسل دوم پورشه پانامرا که با کد 971 شناخته می شود در سال 2016 در برلین رونمایی شد. نسل دوم پانامرا نسبت به نسل اول 35 میلی متر درازتر، 5 میلی متر عریض تر و 5 میلی متر بلندتر است.
در سال 2017 پورشه از یک مدل پلاگین هایبرید با نام Turbo S E-Hybrid رونمایی کرد که قویترین و سریعترین مدل نسل دوم پانامرا است. این خودرو 680 اسب بخار قدرت دارد و دومین خودروی قدرتمند پورشه تا به امروز است.
برای بازار اروپا وامریکا یک مدل 5 در شوتینگ بریک استیشن نیز تولید می شود که Sport Turismo نامیده می شود. این مدل در سال 2017 در نمایشگاه ژنو معرفی شد. پانامرا Turbo S Sport Turimso E-Hybrid در حال حاضر قویترین خودروی استیشن استاندارد در جهان است و با 680 اسب بخار قدرت از رقبای خود مانند E63 S با 612 اسب بخار و آئودی RS6 با 605 اسب بخار قویتر است.
از ستون B به بعد، کل طراحی اسپرت توریسمو جدید است. از آنجایی که در صندوق عقب توریسمو به صورت یک تکه و از آلومینیوم ساخته شده است اضافه وزن توریسمو نسبت به مدل سدان فقط حدود 35 کیلوگرم است. اسپویلر عقب توریسمو از نوع تطبیق پذیر است که به گفته پورشه برای اولین بار در یک خودروی استیشن نصب می شود و می تواند بسته به سرعت خودرو تا 50 کیلوگرم دانفورس تولید کند.
در واقع پانامرا اسپرت توریسمو همان لذت رانندگی مدل سدان را همراه با یک اتاق کاربردی تر ارائه می دهد. در این فیلم پانامرا اسپرت توریسمو با حضور پورشه 918 معرفی می شود.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران