رانندگی با سرعت جنون آمیز 347 کیلومتر در ساعت با مک لارن 570S تقویت شده!

21 / اسفند / 1396 - 08:30
برای آن دسته از افرادی که دوست دارند نهایت پتانسیل یک سوپراسپرت را با استفاده از لوازم افترمارکت و تیونینگ استخراج کنند، مک لارن 570S یک گزینه ایده آل است. به جز مک لارن 720S تمام مدل های مک لارن از 540C گرفته تا P1 از موتور V8 توئین توربوی 3.8 لیتری نیرو می گیرند.
یکی از آخرین نمونه های تقویت شده، همین مک لارن 570S است که در این فیلم می بینید. این خودرو توسط شرکت RaceChip در حدی تقویت شده که اکنون 676 اسب بخار قدرت و 794 نیوتن متر گشتاور تولید می کند! بد نیست بدانید قدرت و گشتاور مدل استاندارد 570S چیزی بیش از 570 اسب بخار و 600 نیوتن متر نیست.
حتما از خود می پرسید اگر تمام این قدرت به آسفالت منتقل شود چه اتفاقی می افتد؟ خوشبختانه اخیرا با این خودرو در اتوبان های آلمان در حالت تخت گاز رانندگی کرده اند و با استفاده از یک دوربین هنگام شتابگیری کیلومتر شمار آن را در فیلم نمایش داده اند.
نکته جالب این فیلم هنگامی است که کیلومتر شمار خودرو در نهایت رقم 347 کیلومتر در ساعت را نشان می دهد! گر دوست دارید شتابگیری این هیولای انگلیسی را ببینید این فیلم را از دست ندهید!
نظرات
 
 
 
hadi 1396/12/21
روغن ریخته رو نذر امام زاده کردن است و بس .خجالت نمیکشه همه رو خر فرض کرده بی شعووووور

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران