فیلم تبلیغاتی آشنایی با خودروی مفهومی Mission E کراس توریسمو - استیشن رویایی پورشه

24 / اسفند / 1396 - 20:30
پورشه با معرفی مدل Mission E کراس توریسمو که یک استیشن واگن تمام الکتریکی آفرودی بود باعث شگفتی همه شد. این خودرو بر اساس سدان الکتریکی آینده پورشه یعنی Mission E ساخته شده است و هنوز تولید آن تایید نشده است اما رئیس پورشه به این موضوع اشاره کرد که پورشه روزی آن را تولید خواهد کرد.
پورشه Mission E کراس توریسمو از دو موتور الکتریکی که در مجموع 600 اسب بخار تولید می کنند نیرو می گیرد که می توانند در عرض 3.5 ثانیه آن را به 100 و در کمتر از 12.0 ثانیه به 200 کیلومتر در ساعت برسانند. حداکثر سرعت این خودرو 250 کیلومتر در ساعت است. به خاطر اینکه هندلینگ و قابلیت های دینامیکی این خودرو در شان برند پورشه باشد به سیستم هایی مانند سیستم تعلیق بادی تطبیقی، سیستم توزیع گشتاور متغیر، میل موج گیرهای فعال و سیستم 4 چرخ محرک مجهز شده است.
داخل کابین Mission E کراس توریسمو 4 صندلی سطلی به سبک خودروهای مسابقه ای وجود دارند و طراحی کابین کاملا آینده نگرانه است. این خودرو فضای حمل بار قابل توجهی نیز دارد. این خودروی مفهومی مجهز به یک پهپاد است که می تواند در حین رانندگی خودروی شما را دنبال کند و از شما فیلم زنده ضبط کند.
این خودرو از سیستم برق 48 ولتی با قابلیت شارژ سریع بهره می برد و در مجموع برد حرکتی آن بر اساس سیکل اروپایی بیش از 500 کیلومتر است. با اینکه پورشه در مورد تولید این خودرو جزئیاتی اعلام نکرده است ولی احتمال دارد در آینده نه چندان دور به مرحله تولید برسد زیرا پورشه متعهد شده است که تا سال 2019 سدان Mission E که مشابه همین خودرو است را تولید کند.
رقبای عمده پورشه Mission E کراس توریسمو خودروهایی مانند آئودی A6 Allroad Quattro، مرسدس E Class All-Terrain و پاسات Alltrack هستند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران