پر هزینه ترین برن آت دنیا با بوگاتی ویرون منصوری

24 / فروردین / 1397 - 20:30
بوگاتی خودرویی است که نیازی به معرفی ندارد. بوگاتی ویرون با قدرت 1200 اسب بخار، حداکثر سرعت 408.84 کیلومتر در ساعت و قیمت بیش از 1 میلیون دلار نقطه اوج یک ابرخودروی خیابانی بود تا اینکه مدل شیرون معرفی شد. اکثر ویرون ها توسط کلکسیونرها نگهداری می شوند و کارکردهای پایینی دارند. با این حال یکی از مالکین بوگاتی ویرون با کانال Daily Driven Exotics در یوتیوب همکاری کرد تا پر هزینه ترین برن آت جهان را خلق کند! بوگاتی مذکور نسخه ویژه با تیونینگ منصوری است که 2.3 میلیون دلار قیمت دارد و قیمت هر یک از تایرهای آن 10 هزار دلار است و با توجه به قیمت 4 تایر اضافی و هزینه ارسال آنها تخمین زده می شود که برن آت با این ویرون 150 هزار دلار هزینه در بر داشته باشد!
جدا از بحث اعداد و ارقام ویرون در این ویدئو دونات های شگفت انگیزی را از خود بر جای می گذارد و انبوهی از دود و رد لاستیک ایجاد می کند. با اینکه این برن آت بسیار هزینه بر بود ولی واقعا ارزشش را داشت. پس از این برن آت تایرهای ویرون به شدت فرسوده شده بودند. دود حاصل از تایرها به حدی زیاد بود که باعث خفگی موتور و خاموش شدن موقتی آن شده بود! امیدواریم در آینده شاهد برن آت هایی حتی با هزینه بیشتر از این ویرون باشیم!
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران