تیزر تبلیغاتی معرفی جگوار F-Pace SVR؛ قویترین و سریعترین شاسی بلند جگوار

25 / فروردین / 1397 - 08:30
جگوار اخیرا از قویترین و سریعترین شاسی بلند خود رونمایی کرده است. این خودرو از موتور فراگیر جگوار با 550 اسب بخار قدرت، شاسی ارتقا یافته و ظاهر تهاجمی بهره می برد. قدرت و گشتاور این موتور همانند F-Type R معادل 550 اسب بخار و 680 نیوتن متر است و مجهز به سیستم اگزوز فعال با 4 لوله اگزوز است که مانند F-Type صدای شگفت انگیزی تولید می کند. سیستم 4 چرخ محرک و گیربکس 8 دنده اتوماتیک جزو امکانات استاندارد این خودرو هستند. شتاب 0 تا 60 مایل و حداکثر سرعت F-Pace SVR طبق اعلام جگوار 4.1 ثانیه و 283 کیلومتر در ساعت است.
اصلاحاتی که در شاسی مدل استاندارد F-Pace صورت گرفته شامل فنرهای سفت تر در جلو و عقب، تنظیم متفاوت ضربه گیرهای تطبیقی و دیسک ترمزهای بزرگتر با قطر 15.5 اینچ در جلو و 15.6 اینچ در عقب است. F-Pace SVR با رینگ های 21 و 22 اینچی قابل سفارش است و فارغ از انتخاب نوع رینگ، پهنای تایرهای آن در جلو 265 میلی متر و در عقب 295 میلی متر است. دستکاری هایی که در نرم افزار سیستم 4 چرخ محرک این خودرو صورت گرفته باعث شده تا بتواند با دیفرانسیل لغزش محدود با کنترل الکترونیکی و سیستم توزیع متغیر گشتاور بر اساس اعمال نیروی ترمز سازگاری داشته باشد.
باید دید جگوار با این خودرو در برابر رقبایی مانند پورشه کاین توربو S و بی ام و X6 M چگونه ظاهر خواهد شد. در ادامه تیزر تبلیغاتی جذاب این خودرو را با هم می بینیم.
نظرات