تیزر تبلیغاتی معرفی جگوار F-Pace SVR؛ قویترین و سریعترین شاسی بلند جگوار

25 / فروردین / 1397 - 08:30
جگوار اخیرا از قویترین و سریعترین شاسی بلند خود رونمایی کرده است. این خودرو از موتور فراگیر جگوار با 550 اسب بخار قدرت، شاسی ارتقا یافته و ظاهر تهاجمی بهره می برد. قدرت و گشتاور این موتور همانند F-Type R معادل 550 اسب بخار و 680 نیوتن متر است و مجهز به سیستم اگزوز فعال با 4 لوله اگزوز است که مانند F-Type صدای شگفت انگیزی تولید می کند. سیستم 4 چرخ محرک و گیربکس 8 دنده اتوماتیک جزو امکانات استاندارد این خودرو هستند. شتاب 0 تا 60 مایل و حداکثر سرعت F-Pace SVR طبق اعلام جگوار 4.1 ثانیه و 283 کیلومتر در ساعت است.
اصلاحاتی که در شاسی مدل استاندارد F-Pace صورت گرفته شامل فنرهای سفت تر در جلو و عقب، تنظیم متفاوت ضربه گیرهای تطبیقی و دیسک ترمزهای بزرگتر با قطر 15.5 اینچ در جلو و 15.6 اینچ در عقب است. F-Pace SVR با رینگ های 21 و 22 اینچی قابل سفارش است و فارغ از انتخاب نوع رینگ، پهنای تایرهای آن در جلو 265 میلی متر و در عقب 295 میلی متر است. دستکاری هایی که در نرم افزار سیستم 4 چرخ محرک این خودرو صورت گرفته باعث شده تا بتواند با دیفرانسیل لغزش محدود با کنترل الکترونیکی و سیستم توزیع متغیر گشتاور بر اساس اعمال نیروی ترمز سازگاری داشته باشد.
باید دید جگوار با این خودرو در برابر رقبایی مانند پورشه کاین توربو S و بی ام و X6 M چگونه ظاهر خواهد شد. در ادامه تیزر تبلیغاتی جذاب این خودرو را با هم می بینیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران