دریفت زدن آئودی R8 کنترلی با چرخهایی از جنس در قوطی کوکاکولا!

2 / اردیبهشت / 1397 - 20:30
دریفت زدن یکی از مشهورترین حرکات نمایشی با خودرو است که علاقه مندان فراوانی دارد و فیلمهای آن بسیار پرطرفدار هستند. بهترین خودروها برای دریفت خودروهای دیفرانسیل عقبی هستند که مخصوص دریفت تقویت شده اند. مثلا از دیفرانسیل با نسبت دنده بسیار سنگین استفاده میکنن تا گشتاور زیادی به چرخ ها برسد و هرزگردی چرخ ها راحت تر باشد.
تاریخچه دریفت به خودروهای ژاپنی بر می گردد و هنوز هم ژاپنی ها در این زمینه جزو بهترین ها هستند.
البته در این فیلم با یک خودروی واقعی روبرو نیستیم! بلکه یک آئودی R8 کنترل از راه دور را خواهید دید که چرخ های آن با استفاده از در قوطی کوکا کولا ساخته شده است که بسیار زیبا و خلاقانه است! همانطور که می دانیم خودروهای کنترل از راه دور اخیرا بسیار فراگیر شده اند و نمونه های مختلفی از آنها برای کاربردهای مختلف ساخته می شود مانند آفرود، دریفت، سرعت، شتاب و درگ.
مسلما دریفت زدن حتی با یک خودروی RC باز هم نیازمند کسب مهارت است و در این فیلم می بینید که صاحب این R8 به حدی ماهر است که می تواند دور قوطی کوکا کولا بچرخد و دریفت بزند! اگر به خودروهای RC علاقه مند هستید حتما این فیلم را تماشا کنید زیرا کم خطرترین و ارزانترین روش برای دریفت را به شما معرفی می کند!
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران