شتابگیری سئات لئون کاپرا R، گلف اسپانیایی را ببینید

3 / اردیبهشت / 1397 - 08:30
سئات یکی از زیر مجموعه های شرکت فولکس واگن است که از بسیاری از قطعات فنی و موتورها و گیربکس های خودروهای این شرکت استفاده می کند. یکی از سریعترین و اسپرت ترین مدل های سئات مدل لئون کاپرا R است که در واقع یک گلف اسپانیایی است! این خودرو از همان موتور 2.0 لیتری توربوشارژ گلف R استفاده می کند که 310 اسب بخار قدرت و 380 نیوتن متر گشتاور دارد. گیربکس این خودرو نیز همان گیربکس دو کلاجه DSG فولکس واگن است.
تفاوت عمده این خودرو با گلف R این است که برخلاف گلف با سیستم انتقال قدرت دیفرانسیل جلو ساخته می شود و 4 چرخ محرک نیست. کاپرای R یک خودروی تولید محدود است که تنها 799 دستگاه از آن ساخته می شود.
البته خودرویی که در این فیلم می بینید از نوع 300 اسبی است زیرا فقط نمونه های مجهز به گیربکس 6 دنده دستی 310 اسب بخار قدرت دارند. در این فیلم علاوه بر شتابگیری این خودرو که قابل توجه است، حداکثر سرعت آن را نیز مشاهده خواهید کرد که برای یک هاچبک اسپرت شگفت انگیز است. سئات مدل استیشن این خودرو را با نام کاپرا R ST نیز تولید می کند که یک خودروی کاربردی بسیار جذاب و سریع است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران