موضوعات داغ

نمایشگاه خودرو تهران

نمایشگاه خودرو تهران

چهارمین نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب پس از چند سال وقفه به دلیل همه گیری کرونا برگزار می شود. استقبال از نمایشگاه خودرو تهران بسیار عالی بوده و اگرچه غایبین بزرگی مثل خودروسازی سایپا و یا خودروسازان خصوصی مثل کیان موتور و یا کرمان موتور در این نمایشگاه شرکت نکردند، اما تمامی فضای نمایشگاه با حضور خودروسازان بزرگی مانند ایران خودرو، آرین موتور، بهمن موتور و بسیاری از فعالین در حوزه خودروهای سنگین پر شده است. این نمایشگاه از 27 الی 30 اردیبهشت ماه 1401 از ساعت 11 الی 18 برگزار می شود و بازدید برای عموم آزاد و رایگان است. در این صفحه می توانید آخرین اخبار مربوط به این نمایشگاه را به صورت کامل بخوانید.

نمایشگاه خودرو تهران

شرکت خودروسازی نوپای مکث موتور با انرژی قابل توجهی در نمایشگاه خودرو تهران 1401 حضور یافت و بازدیدکنندگان نیز استقبال مناسبی را از غرفه این شرکت ترتیب دادند. مکث با خودروبانک همراه باشید.

نگاهی به غرفه مکث موتور در نمایشگاه خودرو تهران 1401

یکی از غرفه‌های نسبتا بزرگ نمایشگاه خودرو تهران 1401، به شرکت شایان دیزل و محصولات آن اختصاص داشت. شایان دیزل با تکیه بر محصول شاخص خود یعنی کشنده دافران H7 در این نمایشگاه حاضر شده بود. دو دستگاه ... با خودروبانک همراه باشید.

مصاحبه با رییس هیات مدیره شایان دیزل و بازدید از غرفه این شرکت + فیلم

ویرا دیزل یکی از شرکت‌های خودروسازی نوپا در ایران است که فعالیت خود را از فروردین 1400 آغاز کرد. این شرکت به عنوان نماینده برند شاکمان یا شانکشی در ایران شناخته می‌شود و هدف آن عرضه محصولات دیزلی این برند به بازار ایران است. ویرا دیزل حضور ... با خودروبانک همراه باشید.

مصاحبه با آقای افخم مدیرعامل ویرا دیزل و بازدید از غرفه این شرکت + فیلم

گروه فردا موتور در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران 1401 با عرضه محصولاتی همچون فردا T5، فردا ... با خودروبانک همراه باشید.

تست درایو خودروهای فردا موتور در نمایشگاه تهران 1401

خودروسازی فردا یا فردا موتورز یکی از فعال‌ترین حاضران در نمایشگاه خودرو تهران 1401 بود و بازدیدکنندگان نیز استقبال مناسبی را از غرفه این شرکت ترتیب داده بودند. فردا موتورز با سبد محصولات کامل به این ... با خودروبانک همراه باشید.

استقبال گرم مخاطبان از غرفه فردا موتورز در نمایشگاه خودرو تهران 1401

از تاریخ 27 تا 30 اردیبهشت‌ماه سال 1401، چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران در شهر آفتاب برگزار می‌شود. در این رویداد، شرکت‌ها و برندهای داخلی و خارجی حضور دارند و محصولات متنوعی را به نمایش ... با خودروبانک همراه باشید.

نگاهی متفاوت بر کراس اوور فردا SX5 در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران 1401 + فیلم معرفی

در هیاهوی نمایشگاه، خودروبانک توانست مدتی هرچند کوتاه با جناب آقای آریان نژاد، مدیر بازاریابی فردا موتور مصاحبه کند.

خودروی فورتینگ M4 به عنوان برجسته‌ترین محصول فردا موتور در غرفه این شرکت به نمایش ... با خودروبانک همراه باشید.

فردا SX5‌ با موتور جدید در راه بازار، مصاحبه با مدیر بازاریابی فردا موتورز + فیلم

در کنار دو سالن اصلی نمایشگاه خودرو تهران، فضاهای مختلفی مانند محوطه تست درایو ماشین های سنگین قرار گرفته. یکی دیگر از فضاهایی که جلب توجه میکند، محوطه ای ... با خودروبانک همراه باشید.

خاص های نمایشگاه خودرو تهران

نمایشگاه خودرو تهران پس از یک وقفه طولانی بالاخره در سال جاری در شهر آفتاب برگزار شده است. با این حال بر خلاف دوره‌های قبل، دیگر اثری از برندهای جذاب مطرح در جهان نیست، بلکه عمده محصولات موجود در ... با خودروبانک همراه باشید.

پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور در نمایشگاه خودرو تهران 1401

در حاشیه نمایشگاه خودرو تهران 1401 که در مقایسه با دوره‌های قبل کم‌رمق برگزار شد، برخی از نمایندگان مجلس نیز حضور داشتند که در زمینه آزادسازی واردات خودرو فعالیت داشتند. یکی از نمایندگان سرشناس این ... با خودروبانک همراه باشید.

خودروسازان دولتی اجازه کاهش تعرفه واردات را نمی‌دهند!

غرفه برند جدید آرین موتور یعنی لاماری در نمایشگاه خودرو تهران 1401 پربازدید و پرازدحام بود. برخلاف روند کلی نمایشگاه که با حس و حالی سرد همراه بود، برخی غرفه‌ها مخاطبین بسیاری را به سمت خود کشاندند که ... با خودروبانک همراه باشید.

غرفه لاماری آرین موتور در نمایشگاه خودرو تهران 1401 با استقبال خوبی روبرو شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است با تغییراتی در قوانین می توان سهم بخش خصوصی در تولید و واردات خودرو را افزایش داد.

مسلم صالحی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در حاشیه نمایشگاه خودروی تهران با ... با خودروبانک همراه باشید.

می‌توانیم از آمبولانس‌های با کیفیت شرکت‌های خصوصی استفاده کنیم

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران در شهر آفتاب از تاریخ 27 الی 30 اردیبهشت‌ماه، میزبان خودروهای جدید و محصولات متنوع شرکت‌های داخلی و خارجی است. انواع خودروهای سواری، شاسی‌بلند، کراس اوور و ... با خودروبانک همراه باشید.

دانگ فنگ M4 سوپرایز فردا موتور در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران 1401 + فیلم معرفی

شهر آفتاب از تاریخ 27 تا 30 اردیبهشت‌ماه، محل برگزاری چهارمین نمایشگاه خودرو بین‌المللی تهران است. محصولات اخیر شرکت‌های مطرحی همچون ایران‌خودرو، بهمن موتور، مکث موتور و غیره در این رویداد به نمایش ... با خودروبانک همراه باشید.

FMC T5 محصولی از فردا موتور در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران 1401 + فیلم معرفی

شهر آفتاب از تاریخ 27 الی 30 اردیبهشت‌ماه سال جاری، میزبان بازدیدکنندگان عزیز از چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران است.

علیرغم دوره قبل که برندهای مطرحی در این نمایشگاه حاضر بودند، عمده ... با خودروبانک همراه باشید.

پیکاپ آمیکو آسنا اتوماتیک در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران 1401 + فیلم

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران بالاخره پس از سه سال تأخیر، از 27 الی 30 اردیبهشت‌ماه در شهر آفتاب برگزار شده است. علاوه بر برندها و شرکت‌های برجسته داخلی و خارجی، شایان دیزل به عنوان یکی از ... با خودروبانک همراه باشید.

کشنده دافران شایان دیزل در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران 1401 + فیلم معرفی

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران پس از تأخیر طولانی‌مدت به سبب شیوع کرونا و مشکلات متعدد، بالاخره از تاریخ 27 الی 30 اردیبهشت‌ماه سال 1401 در شهر آفتاب برگزار شده است.

گروه ماشین‌دوست با خودروبانک همراه باشید.

دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک با امکانات بیشتر در نمایشگاه خودرو تهران 1401 مشاهده شد + فیلم
12345678910...