موضوعات داغ
about khodrobank

خودروبانک، سایت تخصصی تست و بررسی خودرو

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. در این راستا سعی بر آن شده است که تمامی اطلاعات و مشخصات خودروهایی که در بازار ایران موجود می باشند جمع آوری و در دسترس کاربران محترم قرار بگیرد. همچنین محدوده قیمتی برای آن مشخص شده است تا در هنگام خرید بتوان گزینه های مناسب با توجه به بودجه مورد نظر را مشاهده کرد. این گروه در اسفندماه سال 88 کار خود را آغاز کرد و در بهار سال 92 اولین فیلم تست و بررسی خود را روی سایت منتشر کرد. این گروه اولین تیمی بود که شروع به تست خودرو به صورت فیلم کرد و در حال حاضر پیشرو در این زمینه است. در سایت خودروبانک می توانید با خودروهای مختلف در قسمت هایی نظیر تجربه رانندگی بیشتر آشنا شوید و همیشه سعی شده جدیدترین خودروهای بازار در این قسمت مورد بررسی قرار بگیرند.

افتخارات تیم خودروبانک

بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران

سایت خودروبانک توانست در سال 94 و 95 در جشنواره وب ایران عنوان برترین وبسایت خودرویی کشور را از دید مردم کسب کند و این موفقیت را مدیون حمایت پرشور بازدیدکنندگان هستیم. خودروبانک یکی از قدرتمندترین سایت های خودرویی داخلی است که به صورت تخصصی روی خودروهای موجود در بازار فعالیت دارد و خودروهای مختلف در رده های قیمتی مختلف را مورد بررسی قرار می دهد.

لازم به ذکر است گروه خودروبانک به هیچ گروه یا سازمانی تعلق ندارد و تنها تعدادی از علاقه مندان به خودرو این سایت را اداره می کنند. اطلاعات این سایت از مجله ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی و همچنین از سایت های تولیدکنندگان خودرو گردآوری شده است. پروانه انتشار پایگاه خبری خودروبانک به شماره ثبت 82056 از معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.