۳۶۵ روز پشتیبانی طلایی برای BMW سواران

۳۶۵ روز پشتیبانی طلایی برای BMW سواران

در راستای اصل مشتری مداری به‌عنوان یکی از اصول کاری شرکت پرشیاخودرو، این شرکت سال گذشته موفق به دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شد. بی‌شک رسیدن به رتبه بهترین شرکت در زمینه ارائه خدمات به مشتری کار دشواری است که نیاز به فعالیت‌های برنامه ریزی شده و گسترده دارد. پرشیا خودرو در راستای ارائه خدمات به مشتریان خود امسال نیز با برنامه‌ای ویژه پا به عرصه گذاشته و قصد دارد با طرح «365 روز پشتیبانی طلایی» در تمام 365 روز سال خدمات ویژه خود را به BMW سواران عرضه نماید.
این طرح شامل خدمات گستره‌ای است که سعی دارد تمام نیاز مخاطبان را پشتیبانی کند. با طرح «365 روز پشتیبانی طلایی»، مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر، از قطعات اصلی دارای گارانتی معتبر بهره‌مند شده و همچنین از خدمات امداد و حمل خودروهای BMW به‌صورت شبانه‌روزی و ارائه خدمات سرویس در محل در تمام روزهای سال استفاده کنند. این طرح‌ها شامل خدمات رایگان فصلی نیز بوده و تخفیف‌های ویژه‌ای نیز برای قطعات مورد استفاده در نظر گرفته شده است.
نمایندگی مرکزی پرشیاخودرو علاوه بر بهره‌مندی از خدمات نام برده، روغن موتور رایگان را در روزهای جمعه به مشتریان خود ارائه می‌دهد . خدمات ارائه شده توسط تکنسین‌های مجرب پرشیاخودرو دارای گارانتی 2 ماهه یا 3000 کیلومتری بوده و خودروهای شرکتی نیز علاوه بر گارانتی 5 سال یا 150.000 کیلومتری، از خدمات 2 ساله BSI Plus (سرویس رایگان) نیز بهره‌مند خواهند شد.
درنهایت باید گفت شرکت پرشیاخودرو با این طرح جدید در زمینه خدمات به مشتریان، سعی در پشتیبانی کامل از خودروهای BMW داشته و در کنار این خدمات با مشاوره فنی شبانه‌روزی که ارائه می‌دهد به نگهداری هر چه بهتر از این خودروها کمک می‌کند تا BMW سواران بتوانند نهایت لذت رانندگی با این خودروها را تجربه کنند.
مالکین خودروهای BMW و سایر علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت پرشیا خودرو به آدرس persiakhodro.ir مراجعه کرده یا با شماره تلفن 4591-021 تماس حاصل نمایند.
این متن رپورتاژ آگهی است و خودروبانک دخالتی در محتوای آن ندارد
نظرات
 
 
 

GG

1395/5/7
پرشیا خودرو از BMW های قدیمی یعنی مدل های 90 میلادی هم پشتیبانی میکنه؟ و قطعاتش رو داره یا نه!؟
باهاشون تماس گرفتم هنوز جوابی ندادن‌‌‌. اگه میدونید بگید. ممنون.

mliad

1395/5/7
ای خدای پولدارا .....

Saeed

1395/5/8
تمام ایرانخودرو و سایپا و پارس خودرو و مسئولای بی لیاقتشون ، فدای یک چرخ ماشین های BMW و پرشیاخودرو ...
جهنم واقعی در ایران خواهد بود. چون تنها کشوری است که ملت خود را برای راضی بودن دولت های دیگر فدا می کند.
Top