آینده جذاب مرسدس بنز در چین معرفی شد

آینده جذاب مرسدس بنز در چین معرفی شد

سجاد حیدری
نویسنده
در مقایسه با سایر نمایشگاه‌های بزرگ بین المللی، معمولا بخش عمده‌ای از شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی شانگهای را خودروسازان چینی تشکیل می‌دهند و همچنین دیگر شرکت‌های بزرگ خودروسازی هم در این نمایشگاه معمولا به نمایش محصولاتی می‌پردازند که صرفا برای بازار چین طراحی و توسعه پیدا کرده است. اما در این میان یک شرکت خودروسازی وجود دارد که فاقد از شرایط ذکر شده، از هر فرصتی در هر نقطه از جهان استفاده می‌کند تا جدیدترین محصولات خود را معرفی کنند.
همچون سال‌های گذشته، شرکت خودروسازی مرسدس بنز امسال هم برنامه ویژه‌ای برای نمایشگاه بین المللی شانگهای چین در نظر گرفته است که یکی از آنان می‌تواند رونمایی از نسخه فیس لیفت مرسدس بنز S کلاس و همچنین نسخه میباخ آن باشد. ولی در کنار این دو مدل، کمپانی خودروسازی مرسدس بنز همراه با خود یک اتومبیل مفهومی نیز به نمایشگاه بین المللی شانگهای چین آورده است که در قالب یک خودروی سدان طراحی شده و گفته می‌شود که خود را آماده می‌کند تا پرچم مرسدس بنز CLA را از دست آن گرفته و بجای آن در بازارهای بین المللی فعالیت کند.

سدان A کانسپت

سدان A کانسپت


باتوجه به مفهومی بودن سدان A کانسپت، در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی از مشخصات فنی این اتومبیل ارائه نشده است، ولی می‌توان با توجه به قالب گیری ورودی هوا در قسمت جلوی اتومبیل، برای آن یک پیشرانه بنزینی توربوشارژر متصور شد و یا حداقل یک سیستم محرک پلاگین هیبریدی برای آن در نظر گرفته خواهد شد تا ورودی هوای ایجاد شده بر روی سپر وظیفه خنک کاری پیشرانه درون سوز را برعهده بگیرند.
نظرات
 
 
 
Top