بی ام و سری ۲ اکتیو تورر فیس لیفت می‌شود؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بی.ام.و سری 2 "گرن تورر" و برادر کوچک‌ترش "اکتیو تورر"را می‌توان جذاب‌ترین خودروهای استیشن عنوان کرد که از ترکیب یک نام تجاری آلمانی و یک ظاهر جذاب تشکیل شده‌ و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند که تنها در سال 2016 میلادی، موفق به فروش بیش از 100 هزار دستگاه در بازارهای جهانی شده‌اند. حال اخیرا تصاویری جاسوسی از این برند شیک آلمانی منتشر و در خودروبانک قرار گرفته است که نشان می‌دهد کمپانی خودروسازی BMW برای شروع فصل دوم زندگی این برند در نسل فعلی، در حال تست و بررسی نسخه‌های فیس لیفت آن است.

بی ام و سری ۲ اکتیو تورر فیس لیفت

بی ام و سری ۲ اکتیو تورر فیس لیفت

با توجه به شواهد و اطلاعاتی که از سوی منابع خبری منتشر شده است، می‌توان گفت که شرکت خودروسازی BMW با شروع تست‌های خیابانی این خودرو، در تلاش است تا محصول خود را برای سال آینده میلادی آماده عرضه به بازار کند که انتظار می‌رود اولین نمایش رسمی آن در نمایشگاه ژنو سال آینده میلادی باشد که هرساله در ماه مارس برگزار می‌شود.
باتوجه به تصاویر، بزرگ‌ترین عضو خانواده یعنی سری 2 گرن تورر به چراغ‌های جدید LED بر روی پیشانی خود مجهز شده است که چهره این محصول BMW را در نسخه‌های فیس لیفت اخمو کرده است، هرچند دیگر بخش‌های اتومبیل از جمله سپر خودرو باوجود پنهان شدن در زیر پوشش استتار، تغییراتی را نسبت به نسخه اصلی تجربه کرده است.

بی ام و سری ۲ اکتیو تورر فیس لیفت

بی ام و سری ۲ اکتیو تورر فیس لیفت

در حال حاضر بر روی محصولات ذکر شده از یک پیشرانه 1.5 لیتری سه سیلندر در کنار پیشرانه 2 لیتری چهار سیلندر دیزلی استفاده می‌شود که انتظار می‌رود شرکت خودروسازی BMW با ایجاد تغییراتی سطحی بر روی آنان، بتواند عملکرد و نیروی خروجی پیشرانه‌ها را بهبود بخشد.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

reza

1396/8/9
از نظر ظاهری ماشین زیباییی ولی چرخاش خیلی نسبت به ماشین ریز هستن تناسب ندارن