با نیسان ایکس تریل فیس لیفت 2018 بیشتر آشنا شویم

نگاهی به تغیرات ظاهری نسل جدید پرچمدار فروش شاسی بلندهای نیسان در دنیا

در راستای عرضه و لانچ خودروی نیسان ایکس تریل فیس لیفت 2018 توسط شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران، نگاهی به تفاوت های این مدل با نسل قبلی ایکس تریل و رقبای موجود در بازار خواهیم انداخت. این خودرو قرار است به زودی در ایران نیز عرضه شود و در این مقاله به بررسی فیس لیفت جدید 2018 نیسان ایکس تریل می پردازیم.

خودروی نیسان ایکس تریل 2018 روز یکشنبه 16 اردیبهشت 97 توسط جهان نوین آریا به صورت رسمی رونمایی شد و در صفحه رونمایی نیسان ایکس تریل 2018 می توانید با عکس های مدل وارد شده به ایران و فیلم و قیمت نیسان ایکس تریل 2018 در ایران اطلاع پیدا کنید.نیسان ایکس تریل فیس لیفت

نیسان ایکس تریل فیس لیفت

نسل جدید این خودرو به تازگی در ایران همزمان با سایر کشورهای دنیا رونمایی شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت جهان نوین آریا، نسل جدید نیسان ایکس تریل فیس لیفت 2018، با ظاهری اسپورت و جذاب تر نسبت به نسل قبلی خود و سایر رقبا بزودی به بازار عرضه می گردد. در طراحی ظاهری این خودرو، شرکت نیسان از جلو پنجره ای عریض تر و سپری اسپرت تر نسبت به نسل قبلی بهره گرفته است. چراغ های مه شکن نسل فیس لیفت شده، از حالت گرد به حالت خطی با چهره ای مغرور تر و تهاجمی تر متناسب با شخصیت این مدل تغییر نموده است. در طراحی چراغهای عقب نیز، از چراغهای LED طیفی استفاده شده است که ظاهری جذاب تر و با ابهت بیشتری به پرچمدار فروش نیسان بخشیده است. در زیر رکاب ها نیز از نوارهای کروم استفاده شده است که جذابیت نمای خارجی این خودرو را دو چندان کرده است. علاوه بر آن، در طراحی جدید این محصول از به روز ترین المان های خودرویی مثل باربند، آنتن کوسه ای، مه‌شکن‌های جلو با قاب کروم بهره گرفته شده است که ظاهری فوق مدرن به این خوردو بخشیده است. از مهم ترین برتری های طراحی خارجی نیسان ایکس تریل در هر دو نسل، استفاده از سانروف پانارومیک می باشد که ابعاد این سانروف از تمامی رقبای خود در این کلاس بزرگ تر است. در این مدل همچنین شاهد رینگ های 18 اینچی آلیاژ آلومینیومی با طراحی جدید خواهید بود.

نیسان ایکس-تریل فیس لیفت

نیسان ایکس تریل فیس لیفت

در بخش تجهیزات رفاهی، نیسان ایکس تریل فیس لیفت از سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه، دریچه سیستم تهویه برای سرنشینان عقب، گرمکن صندلی‌های جلو و همینطور گرمکن صندلی های عقب، زیردستی مرکزی جلو و عقب و کنسول مرکزی با قابلیت گرم‌کن یا سردکن مجهز است. غربیلک، سردنده و صندلی‌ها به صورت تمام چرم خواهند بود و صندلی راننده ضمن امکان تنظیم برقی در 6 جهت به تنظیم گودی کمر مجهز است و صندلی سرنشین جلو نیز در 4 جهت امکان تنظیم به صورت برقی را فراهم می‌کند. امکان روشن ماندن چراغ خودرو در شب بعد از خاموش کردن ماشين (Follow me) جهت یافتن مسیر راه برای راننده و سرنشینان در محیط تاریک یکی دیگر از امکانات این خودرو می باشد. علاوه بر امکانات موجود، سیستم هوشمند گردش چراغهای جلو در پیچ جاده ها AFS، در مدل فیس لیفت تعبیه گردیده است. در این آپشن، هنگام چرخش و گذر از پیچ‌ها، چراغهای جلوی خودرو بصورت خودکار اقدام به چرخش می نمایند. در این سیستم، امکان دید در جاده ها و مسیرهای پر پیچ و خم با چرخش نور چراغ جلوی خودرو میسر گردیده و دید بهتر برای او فراهم می آورد.

نیسان ایکس تریل فیس لیفت

نیسان ایکس-تریل فیس لیفت

آپشن دیگر که در نسل جدید در خودروی نیسان ایکس تریل موجود می باشد، استفاده از سیستم تشخیص علائم ترافیکی TSR است. این سیستم با تشخیص علائم استاندارد ترافیکی در معابر، راننده را از وجود آن ها مطلع ساخته تا هشدارهای لازم به ایشان داده شود. همچنین، سیستم Auto Hold از دیگر امکانات ایمنی مدرن و منحصر به فرد بکار رفته در این مدل از خودرو می باشد. این سیستم در نیسان ایکس تریل فیس لیفت 2018 راننده را از گرفتن و رها کردن‌ های مداوم ترمز‌ در ترافیک آسوده می نماید و از خستگی پای راننده در اثر ترمزهای متوالی و طولانی مدت جلوگیری می کند. همچنین این سیستم از حرکت ناخواسته خودرو در سرازیری‌ ها‌ نیز جلوگیری به عمل می آورد.
در قسمت های بعدی تغیرات داخل کابین و فنی این مدل بررسی خواهد شد.
نظرات
 
 
 

Farhad

1396/12/9
درمتن آمده"نسل جديد اين خودرو به تازگى درايران همزمان باسايركشورهاى دنيا رونمايى شد"در حالى كه اين فيس ليفيت درسال ٢٠١٧انجام شده ويك سالى است كه در بازارهاى جهانى عرضه وفروش موفقى روبراى نيسان به ويژه دربازار امريكا ايجادنموده است