یک رویای دست نیافتنی؛ افزایش قیمت سوخت به ازای کاهش قیمت خودرو

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
مهرداد تقی زاده معاون حمل و نقل وزارت راه در دومین نشست کارگروه مسافری که با موضوع مسائل و مشکلات حوزه مسافری و واقعی سازی قیمت سوخت و کاهش قیمت خودرو برگزار شد اظهار داشت: اولین و مهم ترین موضوعی که در بحث افزایش سوخت افکار عمومی را درگیر خود می‌کند افزایش قیمت ها و محصولات است. البته این حق را به مردم باید داد که به این موضوع حساس باشند زیرا در کشورهایی که قیمت سوخت واقعی و بالاتر از قیمت کشور ما است ولی خودروها از قیمت پایین تر و کیفیت بالاتر برخوردار هستند.
وی ادامه داد: افزایش قیمت سوخت به تنهایی ظلم در حق مردم است و باید در کنار آن قیمت خودرو نیز کاهش یابد. من در سفرهای درون شهری و برون شهری درباره موضوع افزایش قیمت سوخت در کنار کاهش قیمت خودرو صحبت می‌کنم و مردم واکنش مثبتی به این قضیه دارند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران