همکاری انقلابی مرسدس بنز، ب ام و و آئودی نهایی شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
شروع فعالیت کمپانی خودروسازی "بی ام و" از همان ابتدا برمبنای رقابت با دیگر شرکت خودروساز معروف آلمانی، یعنی مرسدس بنز بوده است و ادامه رقابت آنان تا به امروز باعث شده تا پیشرفت های چشمگیری برای آنان شاهد باشیم، اما به نظر می رسد که این رقابت تنها برای تولید و عرضه اتومبیل در بازارهای جهانی باشد، زیرا "دایملر" و "بی ام و" در زمینه سرویس ها و خدمات عمومی در آستانه یک همکاری بسیار بزرگ هستند!
اتحاد غیرمستقیم بین خودروسازان آلمانی از جمله "دایمر" و کمپانی خودروسازی "بی ام و" در زمینه تحرک و خدمات عمومی مرتبط با دنیای خودرو به سرعت در حال پیشرفت است و سرمایه گذاری مشترک و آغاز همکاری آنان از اوایل سال 2019 میلادی آغاز خواهد شد و قرارداد آنان تا پایان ماه ژانویه 2019 نهایی می شود.

پروژه های مشترک دایملر و بی ام و

پروژه های مشترک دایملر و بی ام و


این دو کمپانی خودروسازی آلمانی همیشه رقیب، در تلاش هستند تا با ایجاد یک همکاری مشترک در زمینه توسعه ایستگاه های شارژ، سرویس های چند منظوره، مکان های پارک، خدمات اشتراک گذاری اتومبیل و همچنین سرویس های تاکسیرانی پیشرفت داشته باشند، اما همانطور که گفتیم این همکاری برای خدمات عمومی و سرویس ها خواهد بود و هیچگونه همکاری برای طراحی و توسعه مشترک اتومبیل میان آنان وجود ندارد، زیرا تنها با رقابت است که می توان به موفقیت های بیشتر و دستاوردهای جدید رسید.
این دو کمپانی بزرگ آلمانی هرکدام تصمیم به سرمایه گذاری 50 درصدی دارند و مقر اصلی همکاری آنان در پایتخت کشور آلمان، یعنی شهر برلین ساخته خواهد شد و قرار است که در 31 شهر بزرگ جهان و با 20 هزار وسیله نقلیه مختلف فعالیت داشته باشند که بخش بزرگی از آن برای سرویس های اشتراک اتومبیل و سرویس های تاکسیرانی خواهد بود. راه اندازی 143 هزار نقطه شارژ در سراسر جهان و همچنین توسعه سرویس های ChargeNow و همچنین Digital Charging Solutions برای کمک به دارندگان وسایل نقلیه الکتریکی هم می تواند یکی دیگر از برنامه ریزی های مهم این اتحاد باشد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران