درخواست خوشبینانه پلیس از موتور سواران؛ بین خطوط حرکت کنید!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سرگرد مسلم تیموری معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با هشدار به موتورسیکلت سواران برای حرکت بین خطوط، اظهار داشت: خط کشی معابر برای تعیین مرز عبور حرکت وسایل نقلیه، تفکیک مسیرها، احتیاط و پیشگیری از حوادث و سوانح رانندگی و نظم دادن و زیبایی مسیر ترسیم می‌شود.
وی ادامه داد: کلیه رانندگان مخصوصا موتورسیکلت سواران باید بین خطوط حرکت کرده و فاصله طولی و عرضی مناسب با خودروی جلو را رعایت کنند تا از بروز سوانح و حوادث در زمان تغییر مسیر ناگهانی آنها جلوگیری شود.
سرگرد تیموری در ادامه تاکید کرد: حرکت موتورسیکلت به موازات وسایل نقلیه در یک خط عبور ممنوع است. همچنین موتورسیکلت سواران موظف به استفاده از کلاه ایمنی استاندارد، حرکت بین خطوط و در زمان گردش و تغییر مسیر باید از چراغ راهنما استفاده کنند تا از بروز حادثه پیشگیری بعمل آید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران