مشخصات لکسوس NX مدل 2019 اعلام شد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
لکسوس استرالیا مشخصات و امکانات پر فروش ترین محصول لکسوس در این کشور یعنی NX را برای سال 2019 اعلام کرد. مدل 2019 لکسوس NX به پکیج ایمنی Lexus Safety System+ مجهز خواهد شد. این پکیج شامل سیستم ترمز اضطراری خودکار، رادار بین خطوط، کروز کنترل هوشمند، سیستم استاپ استارت و سیستم رانندگی خودکار سطح دو می شود.
سیستم بین خطوط لکسوس با استفاده از یک دوربین که در جلو قرار دارد می تواند خطوط جاده را دنبال کند و به این ترتیب کنترل فرمان را به دست گیرد.
همچنین لکسوس کراس اوور کوچک خود را به سیستم تابلوخوان نیز مجهز کرده است. این سیستم می تواند محدودیت سرعت را در جاده ها تشخیص داده و آن را در سیستم هداپ دیسپلی به راننده اطلاع دهد.

لکسوس NX

لکسوس NX

ترمز اتوماتیک مخصوص پارکینگ نیز از دیگر امکانات جدید NX است به این ترتیب در هنگام پارک کردن خودرو اگر مانعی سر راه وجود داشته باشد خودرو به طور خودکار متوقف خواهد شد.
از دیگر امکانات استاندارد NX جدید می توان به سیستم نور بالای هوشمند، سیستم کنترل تریلر، سیستم هشدار نقطه کور، سیستم هشدار خودروی پشت سری و سیستم هشدار فشار باد تایرها اشاره کرد.
همانند قبل لکسوس NX در دو نسخه ی NX300h و NX200 و در تیپ های لاکچری، اف اسپرت و اسپرت لاکچری به فروش خواهد رسید.

لکسوس NX

لکسوس NX

مدل NX200 به یک موتور 2 لیتری توربو 4 سیلندر به قدرت 235 اسب بخار مجهز است و مدل NX300h نیز از موتور 2.5 لیتری چهار سیلندر هیبریدی با قدرت 197 اسب بخار استفاده می کند.
قیمت مدل های NX در سال 2019 حدود 600 دلار افزایش خواهد یافت.
نظرات
 
 
 
پویا 1398/4/7
ماشینی ک سال 2016 فقط 320 ملیون بود الان ماشبن چینی بهت مسدن با این پول ...افسو و افسوس
danyscientist 1398/4/8
فقط این یک تیکه "قیمت مدل های NX در سال 2019 حدود 600 دلار افزایش خواهد یافت. "

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران