پرشیا خودرو برای دومین سال متوالی رتبه اول ارزیابی خدمات پس از فروش را کسب کرد

شرکت پرشیا خودرو ، عرضه کننده خودروهای ب ام و و مینی در ایران ، در ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) برای دومین سال متوالی رتبه اول خدمات پس از فروش را بدست آورد.
همچنین این شرکت در میان کلیه شرکت های وارد کننده و تولید کننده خودرو با کسب امتیاز 88 بالاتر از سایر شرکتها توانسته است بالاترین امتیاز را در حوزه وضعیت نمایندگان کسب و در صدر ارزیابی شبکه نمایندگان خدمات پس از فروش قرار گیرد. عنوانی که سال ها در اختیار شرکت های تولید کننده خودرو بود و حال یک شرکت وارد کننده خودرو به آن دست یافته است.
این رتبه بندی مربوط به ارزیابی شرکت پرشیا خودرو و نمایندگان آن در سال 97 بوده و نتیجه تلاش مدیران و پرسنل شرکت طی یکسال گذشته می باشد.
در سال 97 علیرغم وجود مشکلات فراوان در حوزه تامین قطعات یدکی و همچنین رکود حاکم بر بازار خدمات پس از فروش اما این شرکت با تعریف برنامه های مدون از جمله توسعه کمی شبکه خدماتی ، استاندارد سازی نمایندگان، بهبود و ارتقاء فرآیند تامین و توزیع قطعات یدکی ، تعریف کسب و کارهای نوین و ... توانست با کسب امتیاز 88 بالاترین امتیاز را در حوزه وضعیت شبکه نمایندگان کسب نموده و در زمینه خدمات پس از فروش نیز رتبه اول را کسب نماید.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران